Sosyal Medya

Günümüzde artık bir web sitesinin yükünü taşıyan sosyal medya ağları oldu diyebiliriz.Neden sosyal medya bukadar önemli derseniz hem bedava hemde farklı insanları tek bir arada yakalama şansınızın arttığı yerler.

Sosyal Medya Nasıl Kullanılmalı

Öncelikle şunu belirtmem gerekirse sosyal medya ağında iki sosyal alan ön planda daha çok 1:Facebook 2: Twitter genelde bu iki ağ üzerinden ürünleri pazarlamak hem daha ucuz hemde daha kolay yeterki doğru stratejileri kullanın,planlamanızı iyi yapın ve sosyal medya ürün görsellerinizle süsleyip o şekilde yayınlayın.

Sosyal Medya Bir Paylaşım Sitesimi Ticaret Sitesimi?

Aslında bu soruyu kendimce bende soruyorum eskiden facebook bir sosyal paylaşım sitesiydi şimdi ise insanların gelir kaynağı olan dev bir iş merkezine dönüştü:) Tuaf ama bu bir gerçek,artık insanlar sosyal medyayı dev bir pasta olarak görüyor ve ona göre haraket ediyorlar.Aslında  ticaret işi ile uğraşanların gözünde sosyal medya siteleri dev bir ticari pasta,Sosyal medya sitelerine kaydolmak kolay kullanmak kolay.. Basit ve kolay reklam Sizce?

Sosyal Medya Haberleri ve Video

Yukarıdaki başlık aslında bir nevi sosyal medyanın kullanış biçimini açıklıyor diyebiliriz. Sosyal medya haberleri  Artık bizler için sıradan bir son dakika haberleri gibi yansımakta,insanlar artık google arama aracına son dakika haberleri yerine sosyal medya haberleri yazıyorlar buda nekadar sosyal medyanın bizler üstünde etkisini göstermektede ya Sizce?