10 İş Fikri (Neredeyse) Başlangıç ​​Maliyeti Yok

10 İş Fikri (Neredeyse) Başlangıç ​​Maliyeti Yok

Bir işe başlamak oldukça mali bir girişimdir. Göz önüne alınması gereken çok şey var ve para eksikliği bazen girişimci olmanın caydırıcı olabilir. Büyük hayalleri çekenlerden küçük bir bütçeye sahip olanlar için, girişimci tutkuya ilham veren birkaç düşük maliyetli işletme bulunmaktadır.

İçerik oluşturma

Sosyal Medya ve 24 saatlik haber çevrimi, yazarlar ve grafik tasarımcılar gibi yaratıcılara, yeteneklerini işletmeler ve medya organları için yüksek kaliteli, paylaşılabilir içerik oluşturmak için kullanabilecek yaratıcı profesyoneller için mükemmel bir fırtına yarattı. Büyüyen sayesinde  part-time ekonomisi  serbest ve taşeron işçilerinin, profesyonel bir çevirmen olarak kendinizi pazarlamak için her zamankinden daha kolay.

Olay kurgulama

Partileri bir araya getirmeyi seven oldukça ayrıntılı, ayrıntılı odaklı bir kişiyseniz, bir etkinlik planlama işi başlatmak için doğru kişiliğe sahip olabilirsiniz. Düğünler, doğum günü partileri ve sınıf toplantıları için çalışıyorlar, etkinlik planlayıcıları başkalarının heyecan verici bir parti vermesini kolaylaştırıyor. LinkedIn, soğuk çağrı ve birkaç pro-bono etkinliği planlama size uygun deneyimi sunmak yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda satıcıların ve rehberlerin sağlam bir veritabanını oluşturmanıza yardımcı olur; böylece müşterilerin hayallerini gerçekleştirebilmelerine yardımcı olabilirsiniz

Müzik dersleri

Müzikal olarak üstün yetenekli kişiler için, bir enstrüman öğrenmek isteyen diğer kişilere ders vermek büyük bir ek gelir kaynağı olabilir. Piyano öğretmediğiniz sürece, öğrenciler büyük bir olasılıkla kendi aletlerini evinize saatlik dersler için getirebilirler. Stok kadar  notalar  veya değişen türler songbooks ve potansiyel müşteriler için geniş bir seçki sunuyor, böylece çeşitli beceri düzeyleri amaçlanmıştır. Sesli dersler, yerel lise ve topluluk tiyatro gruplarına kendinizi pazarlık yaparsanız çok para kazandırabilir.

Sosyal Medya danışmanlığı

Büyük firmaların Facebook ve Twitter hesapları ve bloglar çalıştırmak için bir ajans ya da tam zamanlı personel işe, ancak küçük işletmeler genellikle kendi bakmak zorunda  Sosyal Medya pazarlama . İşletme sorumluları, diğer pek çok sorumlulukla, büyük bir Sosyal Medya stratejisi ile yaklaşmak için fazla vakit harcamak için fazla meşgul veya bunaltı olabilir. Danışman olarak, onlara hedef kitleniz için zamanlama ve içerik göndermek için en iyi taktikleri belirlemelerine yardımcı olabilirsiniz. Onların takipçilerinin sayısı arttıkça, işiniz de o kadar artacaktır.

Etsy dükkanı sahibi

Etsy yüksek puan gibi, evde perakendeciler ve büyük yapımları binlerce ev sahipliği yapan popüler bir online piyasasıdır kır çiçeği + co ., Takı, yamalar ve DIY mal satan. Bir Etsy mağazasını açmaya son derece uygun. Işletme sahipleri üç satış vardır farkında olmalıdır olsa, site katılmak ve bir dükkan başlatmak için ücretsiz ücretleri listeleme, işlem ve ödeme işleme ücretleri:

Online kurslar ve ders

Ne hakkında tutkulu Yoga? Fırın mı? Web tasarımı? İçeride bir şey biliyorsanız, başkalarının sanal sınıflar sunarak hayatlarını zenginleştirmesine yardımcı olabilirsiniz. İndirilebilir öğrenim amaçlı paketler ve videolar oluşturun veya müşterileri ile gerçek zamanlı Skype dersleri zamanlayın. Eğitmek isteyen eğitimciler için bir başka seçenek, sanal ya da ev bazlı bir öğretmenlik hizmeti başlatmaktır.

Kişisel şeflik

Bu iş, müşterileriniz için haftalık veya günlük yemek planlamanıza ve hazırlamanıza ihtiyaç duyuyor; bu nedenle, güçlü yemek pişirme becerileri ve beslenme ve özel diyetlerin (varsa) çalışma bilgisi bir zorunluluktur. Aşçılık okulundan mezun olmanız gerekmez, ancak kemerinizin altında pişirme dersleri almanız inanılırlığınızı arttıracaktır. Bazılarınız süpermarketlere ve müşteri evlerine gidip gelmeniz gerekebilir, ancak müşterileriniz servis ücretine ek olarak malzemelerin maliyetini karşılamalıdır.

Tercüme hizmeti

İkinci bir dilde akıcıysanız, yazılı ve sözlü kelimeleri bir dilden diğerine dönüştürmek için iş bulabilirsiniz. Uluslararası bağları genişletmek ve ABD’de İngilizce dışında konuşanların sayısını artırmak, bunu İş Dünyası Bürosu’nun 2020 yılına kadar yüzde 42 oranında arttıracağını tahmin ederek hızlı büyüyen bir alan haline getiriyor. Kendi bağımsız hizmetinize başlayabilir ve kendinizi iş dünyasına pazarlayabilirsiniz , Okullar, hastaneler, mahkemeler ve konferans merkezleri.

Yazılım eğitimi

Oldukça uzmanlaşmış bir yazılımı yetiyor musunuz? Amatörlerden ve yetenek setlerini genişletmek isteyen profesyonellerden eğitim almak için büyük bir talep var. Teknik kitapçıklar QuickBooks ve Final Cut Pro gibi programlar için mevcuttur, ancak bunlar genellikle pahalı ve ortalama bir kullanıcı için anlamak zordur. Küçük grup çalıştayları veya özel oturumlar programlayın ve programın tam bir öğreticisi verirken saat başı ücret alın. Sabır ve mükemmel bir kişilik kritik öneme sahiptir.