Küçük İşletmeler İçin Online Kartvizit Baskı Hizmetleri: En Çok Seçtiklerimiz

İşletmeniz için bir çevrimiçi kartvizit baskı hizmeti seçmeye mi çalışıyorsunuz? Size göre bir tane bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bazı baskı hizmetleri daha büyük işletmeler için uygun olsa da, biz, küçük işletmeler veya serbest çalışanların ihtiyaçları için en iyi olduğunu düşündüğümüz 4 hizmeti sizler için bulduk.

Çevrimiçi kartvizit baskı

Küçük işletmeler için en iyi kartvizit baskı hizmetleri, özel yazılımları kullanmanıza veya tasarım becerilerine sahip olmanızı gerektirmeden yüksek kaliteli kartlar üretir. Yeni kart tasarımınızı çevrimiçi olarak kolayca oluşturabilir, çevrimiçi yüksek çözünürlüklü önizlemeleri görebilir ve yeni kartlarınızı zamanında alabilirsiniz. En iyi hizmetler ayrıca çok çeşitli kart stoğu seçenekleri, görüntüler, yazı tipleri, renkler ve kart şekilleridir.

Online kartvizit baskı hizmetlerinin faydaları:

Tasarım becerisine gerek yok
Düşük fiyat seçenekleri mevcuttur
Çeşitli kağıt ve şablonlar
Hızlı baskı ve teslimat süreleri

Kartvizitinizi oluştururken, bunları nasıl kullanacağınızı düşünün. Onları indirimler veya bir kerelik fırsatlar sunmak için kullanıyorsanız, düşük fiyatlı bir seçenek belirleyerek tasarruf edebilirsiniz. Onları yüksek fiyatlı ürünleri satmak istediğiniz kişilere vermek üzere kullanmayı planlıyorsanız çekici ve tutmaya değer, biraz daha fazla maliyete sahip bir kart isteyeceksiniz. Kartvizit bilgilerinizi bir konferansta veya diğer büyük satış fırsatı ile bir çok kişiyle paylaşmayı planlıyorsanız, bir kartvizit tarayıcı veya yakın alan iletişim (NFC) ile bile taranan bir kartın avantajından yararlanacaksınız. Bir cep telefonuyla taranabilen bir kart.

Çevrimiçi kartvizit baskılarını nasıl değerlendirdik
Top Ten Yorumlar (TTR), İş Dünyası Haberleri Daily kardeş sitesi, yıllardır çevrimiçi baskı hizmetleri test edilmiştir. Kartvizit baskı işlemini, son zamanlarda kartvizit baskı ve çevrimiçi baskı servislerini değerlendiren yorumcularla görüştük. Ayrıca, küçük işletmeler için hangi çevrimiçi kart yazıcılarının en iyi olacağını düşündüğümüze karar vermek için 10’u aşkın baskı şirketinden örnek baskılarına erişebildik.

Top Ten Reviews’ın araştırma notlarına bakarak, incelemecilerle konuşarak, örnek ürünlerini değerlendirerek ve kendi araştırmalarımızı yaptıktan sonra, küçük işletmeler için en iyi üç baskı hizmetinin yanı sıra, bunu başaramayan bir iyi bilinen Vistaprint seçeneği bulduk. Ilk üçümüz. Bu çevrimiçi hizmetler, kullanımı kolay, resim düzenleme yazılımı gerektirmiyor ve hızlı yazdırma çalışma sürelerine sahip. İşte en çok tercih edilenlerimiz:

Jukebox
Yaratıcı tasarım şekilleri ve dokuları, kullanımı kolay şablon editörü, aynı gün hizmetimiz mevcuttur

Jukebox’un çevrimiçi oluşturma aracını kullanımı Kolay Kredi bulduk: Jukebox

Bu çevrimiçi baskı hizmeti standart, kare, dokulu, yuvarlak kenarlı ve tek biçimli kartvizitler sunar. Aynı zamanda kaliteli siyah renkli kartlar, kabartmalı ve folyo kartlar satıyor. Hatta geri dönüştürülmüş ahşap, kum kağıt veya pota yosunlarından yapılmış kartlar satın alabilirsiniz. Kendi tasarımınız yoksa, geniş bir yelpazede yüksek kaliteli şablonlar arasından seçim yapabilirsiniz. Çevrimiçi kart editörü kullanımı basittir ve kartların hangi bölümünü metin koymamak gerektiğini gösterir. Baskı önizlemeleri büyüktür, bu nedenle siparişinizi vermeden kartlarınızın doğru olduğundan emin olabilirsiniz. Jukebox, Vistaprint gibi düşük fiyatlı yazıcılardan biraz daha pahalı, ancak kalite yatırıma değer.

Yorumlar üzerinde Jukebox tam bir inceleme okumak için. Burayı Tıklayın

Moo
Yüksek kaliteli tasarımlar, NFC çipli kartlar, yeşil ve sürdürülebilir seçenekler, kart sırası için farklı görüntüleri destekler.

Yüksek kaliteli tasarımlar, NFC çipli kartlar, yeşil ve sürdürülebilir seçenekler, kart sırası için farklı görüntüleri destekler.

Moo’nun kart editörü kullanımı basittir ve resim düzenleme yazılımı gerektirmez. Kredi: Mo

Moo çevrimiçi baskı, tek boyutlu kartlar, altın folyo ve spot cam kartlar sunar. Aynı zamanda acele ediyorsanız aynı gün baskı seçeneklerini sunar. NFC kartları sağlayan baktığımız tek hizmet budur. Bu tür bir kart daha pahalıdır, ancak müşteriler kartları akıllı telefonlarını ve NFC teknolojisini kullanarak anında kartvizitlerine ekleyebilir ve kartlar birden fazla kez kullanılabilir. Ayrıca, bilgileriniz değişirse yeniden programlanabilirler. Moo ayrıca Printfinity adlı eşsiz bir ürün sunmaktadır; bu, her bir karta farklı bir resim baskılı olarak kart siparişi vermenizi sağlar. Bu hizmet normal kartlardan daha pahalı değildir. Jukebox gibi Moo da düşük maliyetli yazıcılardan daha pahalıdur, ancak baskı kalitesi bakımından, incelenen diğer servislere kıyasla en çekici kartvizit sağlar.

Hızlı baskı seçenekleri, manyetik kartlar, kartlar her biri 0,06 dolara kadar başlar

123Print kart düzenleyici kullanımı basittir ve metin dışı alanları gösterir. Kredi: 123Print

Bu, temel kartvizitler için düşük fiyatlı seçenekler sunan ortalama bir yazıcıdır. Zarif kalıp kesim seçenekleri veya NFC kartları sunmuyor ancak yalnızca standart kartvizitlere ihtiyacınız varsa, bu hizmet gereksinimlerinize uyabilir. Çevrimiçi düzenleyici kullanımı basittir; kağıt türü, kartın boyutu ve yazı tipi gibi ayrıntıları kolayca ayarlayabilirsiniz. Gerekirse logonuzu veya bir görüntüyü yüklemek de kolaydır. Kartın kalitesini kabul edilebilir buldık, ancak Moo kadar çekici bulmadık. Bununla birlikte, müşterilere vermek için standart bir kartvizit isterseniz, daha düşük fiyat fedakarlığı değerine getirir.

Hızlı, düşük fiyatlı, kullanımı kolay

Vistaprint’i kullanarak kolayca özel görüntüler ekleyebilirsiniz. Kredi: Vistaprint

Vistaprint pratik olarak bir ev adıdır. Özellikle insanların ilk düşük fiyatlı kartvizitlerini oluşturmak için milyonlarca kişi tarafından kullanılmıştır. Vistaprint, standart kartvizitlerin yanı sıra spot cam, yükseltilmiş baskı ve metalik kaplama kartlarını basar. Yükseltilmiş kart seçenekleri bile düşük fiyatlı, genellikle küçük bir 250 dolara 40 dolardan daha az. Benzersiz bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olmak için, kolayca düzenleyebileceğiniz 1300’den fazla şablon sunuyor. Fiyat için beklediğimiz baskının kalitesini bulduk. Moo veya Jukebox ile aynı kalitede üretilmese de, iş dünyasına yeni başlamış iseniz ya da sadece vermek için büyük miktarda karta ihtiyacınız varsa, mükemmel bir seçimdir.

Kartvizitlerinizi nasıl tam olarak nasıl kullanmayı planladığınıza karar verdikten sonra, fiyat aralığınız ve işletmeniz için en uygun türde karta karar verebilirsiniz. Çoğu hizmet, gerekirse profesyonel tasarım yardımı da sağlar. Bununla birlikte, çoğu logo tasarım hizmetleri sağlamaz; Bunun için, profesyonel bir tasarımcı veya marka bilinci oluşturma servisi ile istişarede bulunursunuz.