TSYS Kart Çözümleri İncelemesi: Tıbbi Uygulamalar için En İyi Kredi Kartı İşlemcisi

Neden TSYS Kart Çözümleri?

Özel fiyatlandırma seçenekleri

TSYS Merchant Solutions, tıp uygulamaların, hizmet sırasında hastalardan kredi kartlarını kabul etmeleri için uygun maliyetli ve güvenli bir yol sunmaktadır. TSYS, tıp pratisyenleri için indirimler ve ikramiyeler sunmak için satıcılarla ortaklaşa bulunan Amerikan Tıp Derneği Üye Değeri Programı’nın (AMA MVP) bir parçasıdır.

TSYS, işlem başına 1,7 yüzde artı 20 centten başlayarak düşük fiyat teklifinin yanı sıra uygulamanızın benzersiz ihtiyaçlarına uyacak şekilde özel fiyatlandırma da yapmasını seviyoruz.

Tüm planlar ücretsiz bir EMV ve NFC özellikli kredi kartı okuyucusu içerir, böylece geleneksel kartları, çip kartlarını ve Apple Pay, Android Pay ve Samsung Pay gibi mobil ödeme sistemlerini kabul edebilirsiniz. TSYS, kurulum ücreti ödemeden, sıfırdan düşük minimum hacim gereksinimlerine ve daha yüksek hacimli uygulamalar için indirime tabi tutarak para kazanmanıza yardımcı olabilmenizi de seviyoruz.

İşte TSYS’nin üç basit fiyatlama paketi nasıl işliyor:

Hızlandırın. Hızlandırılmış plan, TSYS‘nin en düşük ilan edilen oranını, yüzde 1.7 ve artı atma başına 20 sent sunuyor. Aylık 49.95 dolarlık bir ücret de var. Konuştuğumuz TSYS temsilcisi, hacmi ve maliyeti yüksek olması nedeniyle kurulmuş tıbbi uygulamalar veya uzmanlaşmış hizmetler için en iyi seçenek olduğunu söyledi. Bu oran için minimum işlem hacmi gereksinimi şu anda yılda 250,000 ABD dolarıdır.

Büyün. Bu plan, işlem başına% 1.99 artı 20 cent, ancak aynı zamanda çok düşük bir servis ücreti olan aylık 19.95 $ ‘dan biraz daha yüksek bir tokatlama ücreti sunuyor. Asgari kart hacmi gereksinimi, yılda 100.000 dolarlık, büyüyen, orta hacimli tıbbi uygulamalar için biraz daha dostça.

İzle. TSYS temsilcisi, tıp pratiğiniz yere iniyorsa, takip planı sizin için en uygun, minimum kart hacmi gereksinimi sıfır olduğundan, TSYS temsilcisi bize söyledi. Döndürme oranı biraz daha yüksek, işlem başına yüzde 2.5 artı 20 cent, ancak hizmet ücreti ayda sadece 9.95 dolardır.

Bir boyutta uyan çözümlerin hayranı değiliz, bu nedenle bu üç paketin yanında TSYS’nin AMA ile olan ortaklığı size özel özel fiyatlar oluşturmanızı da sağlıyor. Bu şekilde, uygulamanıza en uygun olanı seçebilir ve en çok para tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bunun, tercih edilen değişim-artı fiyatlandırmanın, küçük işletmelerin aynı zamanda büyük ve büyük hacimli şirketler gibi düşük maliyetli toptan satış oranlarına erişmesini sağlayan fiyatlandırma modelini içerdiğini doğruladık. Kavşak-artı fiyatlandırma, kaya salınım oranları sunar ve işiniz büyüdükçe size daha yüksek indirimler sağlar. Bununla birlikte, bu seçeneğin reklamı yapılmadığını ve yalnızca isteğe bağlı olarak mevcut olduğunu tespit ettik.

Esnek çözümler

Tıbbi uygulamaların kendine özgü ihtiyaçları vardır ve TSYS’nin esnek kredi kartı işleme çözümleri ile kaplamış olmasını seviyoruz.

Bir doktor ofisi, ayakta tedavi merkezi, klinik, tıbbi spa işletir veya başka tür hizmetler sunarsanız, TSYS, kurumunuzdaki, çevrimiçi veya hastalarınız nerede olursa olsun, kredi kartı ödemelerini kabul etmenizi sağlar.

TSYS’yi kullanan kredi kartlarını kabul etmek için dört yol vardır:

  • Kredi kartı okuyucu. Hastaları geleneksel bir kredi kartı makinesi ve PIN pad’leriyle görmeden önce veya sonra ön masada ödemeleri kabul edin. Yukarıda belirtildiği gibi, mobil ödemeler ve çip kredi kartları için NFC ve EMV özellikli okuyucular seçenekler içeriyor.
  • Mobil kredi kartı işleme. Müşterilerin tesisinizdeki herhangi bir yerden, yere veya hizmet sağladığınız her yerden ödeme yapmasına izin verin. Square ve PayPal gibi Burada, TSYS, cep telefonunuza eklenen ve ödemeleri mobil uygulama üzerinden işleyen ücretsiz bir kredi kartı süpürgesi sunar. Bu, iPhone’larda ve Android telefonlarda kullanılabilir. TSYS temsilcisi, ayda 5 $ ve dolaşım oranı% 2.7 olan bu servise ayrı ayrı kaydolmanız gerektiğini söyledi.
  • Tablet POS. TSYS’nin tablet satış noktası sistemi, bir iPad veya Android tabletini kullanarak herhangi bir yerden ödeme kabul etmenize olanak tanır. Geleneksel bir kredi kartı okuyucu gibi, ön büroda duran durağan, tek başına bir POS sistemi gibi davranabilir. Ya da mobil bir kredi kartı işleme sistemi olarak tablet POS, hasta odaları, bekleme odaları ve tesisiniz boyunca veya saha dışı ziyaretler için taşınabilir. TSYS’nin size bir tablet POS’u için iki seçenek sunmasını özellikle isteriz: bir tablet, tablet stand ve kredi kartı okuyucusu ile birlikte gelen standart TSYS Tablet POS – ve ShopKeep bulut tabanlı iPad POS sistemi. Her ikisi de müşteri, envanter ve satış takibi gibi sağlam özelliklere sahiptir; Vergi ve uç hesaplama; Muhasebe sistemleriyle entegrasyon;
  • Online kredi kartı işleme. Web sitenizde veya TSYS tarafından barındırılan bir sayfada ödemeleri kabul edin. TSYS ödeme ağ geçidi hizmeti, WebPASS sanal terminalini, alışveriş sepetlerine yönelik MultiPASS API’sini ve işiniz için oluşturulmuş özel bir TSYS web sitesinde TSYS Barındırılan Ödeme’yi içermektedir. TSYS temsilcisi, bu seçeneklerin hastaları ziyaret sonrasında fatura eden tıbbi uygulamalar için özellikle yararlı olduğunu söyledi. Çevrimiçi ödemeler, bir bağlantıyı tıklatarak ve telefonu aldıktan sonra bir çek göndererek veya ofisinizi tekrar ziyaret etmeden çevrimiçi olarak kredi kartı bilgilerinizi girerek hastalara hizmetleri hızlıca ödemelerine olanak tanır. Bu, geç ve ödememeyen ödemelerin azaltılmasına da yardımcı olabilir, çünkü hastaların faturalarını silmek için hızlı ve kolay bir yoldur.

Ayrıca, TSYS’nin kredi kartı işleme sistemleri ile ek avantajlar sunmasını seviyoruz. Bu, işletmeniz için hangisi kullandığınız kredi kartı işleme çözümü ile entegre edilmiş çevrimiçi itibar denetimi, çevrimiçi raporlama, sürekli ödemeler, hediye kartları ve sadakat programları içerir.

Güvenlik

Tıbbi bir uygulama olarak, işiniz hastanın gizliliğini korumak için daha da güçlü güvenlik tedbirleri gerektirir. TSYS’yi seviyoruz çünkü AMA tarafından tetkik edildiği gibi, veri güvenliği ve uyumluluğunu sağlamak için gelişmiş güvenlik araçları ile birlikte geliyor.

TSYS, en büyük ikinci kredi kartı işlemcisidir ve 50 yıldan fazla bir süredir hizmet vermektedir. Bu, kredi kartı işleme ve ticaret hizmetleri sektöründeki artan tehditleri karşılamak için gelişmeye devam eden köklü bir itibar ve güvenlik programına sahip olduğu anlamına geliyor.

Bu nedenle, şirket sağlam verilerden riske ve dolandırıcılık önlemeye kadar, pratiklerin ve hastaların her açıdan iyi kaplandığından emin olmak için her türlü güvenlik sunmaktadır.

Bu güvenlik özellikleri, EMV kartlarını, güçlü şifreleme, hesap izleme ve PCI uyumluluğunu kabul etme kabiliyetini içerir. TSYS, kart sahibinin verilerini ve kredi kartı numaralarını diğer alfa sayısal değerlerle değiştirerek kredi kartı bilgilerini saklama ve aktarmayı ortadan kaldıran tokenization da sunuyor.

Ayrıca, birçok kredi kartı işlemcisinin aksine, şirketin hizmetleri risk izleme ve risk azaltma araçları ile birlikte gelir; bu nedenle hileli işlemler öngörülebilir ve önlenebilir. Birçok kredi kartı işlemcisi size para üzerinde çok fazla kontrol sağlamaz, bu nedenle bir şeyler ters giderse bankanızın veya işlemcinizin merhametine sahipsiniz demektir. Ancak TSYS, öngörülmeyen güvenlik sorunları nedeniyle kayıpları ve nakit akışı sıkıntılarını yönetmek için rezerv fonlama, geri ödeme işleme ve askıya alınmış finansman gibi özelliklerle finansmanızı korumanıza yardımcı olur.

TSYS, bir veri ihlalinde kendinize ve hastanızın sırtına sahip olduğundan tıbbi uygulamalar için de öne çıkmaktadır. Şirketin Card Compromise Assistance Plan (C-CAP), siyasal saldırıdan kurtulmanıza yardımcı olmak için her yıl 1 milyon dolar zararı kapsar. Çok az sayıda kredi kartı işlemcisi bu fayda sağlar, bu da pahalı tıbbi hizmetler ile uğraşan bir iş için özellikle yararlıdır.

Sınırlamalar

TSYS tıbbi uygulamalar için mükemmel bir kredi kartı işlemcisidir, ancak iki önemli dezavantajı vardır: Şirket, çok yıllık kontratlara zorlar ve müşteri desteğini kısıtlı tutar.

Birincisi, TSYS üç yıllık bir otomatik yenileme hizmeti sözleşmesi gerektirir ve büyük bir anlaşma kırıcı olabilir. TSYS’nin sizin için doğru kredi kartı işlemcisi olmadığına karar verirseniz, 250 $ fesih ücretiyle de karşı karşıya kalırsınız. Bunu, uzun vadeli bir sözleşmeye sahip olmayan veya şirketinizle birlikte kaldıkça en azından amortisman sonlandırma ücretleri sunan kredi kartı işlemcileriyle karşılaştırın.

Ek olarak, ekipman üzerinde iki yıllık bir kontratın kontrattan kaldırılması mümkün değildir. Ve bazı tüketici incelemelerine göre, bu sözleşme ve makinelerin geri gönderilmesinin zorluğu, cihazın masraflarını tam olarak satın aldıkları sanki ödemeye neden oldu.

İyi haber şu ki bazı işletmeler, bir hesap temsilcisi isteyerek sözleşmenin otomatik olarak yenilenmesi veya erken fesih ücretinden feragat edebiliyorlar. Ancak, duruma göre bir durumdadır ve yalnızca, bir TSYS temsilcisi aracılığıyla kaydolmanız durumunda yapılabilir. TSYS, fatura sorunlarını geri ödemelerle ve daha iyi donanım geri dönüş protokolleriyle çözerek hizmetini geliştirmektedir.

Bir diğer dezavantaj TSYS’nin 7/24 telefon ve e-posta desteğini sunmasına rağmen, şirket çok fazla öz-yardım kaynağı sunmamasıdır. Örneğin, web sitesinde makaleleri, aranabilir bilgi tabanları, bir SSS bölümü veya kendi başınıza sorunları çözmenize yardımcı olacak nasıl yapılır kılavuzları yok. Şirketin çeşitli bilgilendirici videolara ve eğiticilere sahip bir YouTube hesabı var ancak genelde diğer popüler kredi kartı işlemcilerinde bulacağınız kapsamlı bir şey yok.