2017 için harika iş fikirleri

2017 için harika iş fikirleri Bir işe başlamayı düşünüyorsanız, Yeni Yıl, girişimci rüyalarınızı sürdürmek için mükemmel bir fırsattır! Kendi başınıza saldırmak istiyorsanız, ancak tam olarak ne yapmanız gerektiğinden emin değilseniz, biz yardım için buradayız. Başlarken genellikle korkutucu olabilir, ancak Sıfırnokta, 2017’de hayalinizi kurmanıza yardımcı olmak için en karlı iş fikirleri makalesini sizler için hazırladı

Teknik uygulama danışmanlığı

BT’nin her alanında uzman mısınız? Bilgisayarları çöktüğünde veya ağları tehlikeye girdiğinde arkadaşlarınız size geliyor mu? Teknik danışma, sizin için sadece bir iş hattı olabilir.

Büyük atılımlar bu alanda olsun, teknoloji yapılıyor AI ve makine öğrenimi , ya da büyük veri analitiği. Ve bunun anlamı, büyük ve küçük şirketlerin, yeni teknolojiyi işletme operasyonları ile entegre etmesini isteyecekleri anlamına gelir.

Ancak girişimcilerin plakaları zaten çok fazla ve çoğu yeni teknolojilerini içten ve dıştan öğrenmek için zaman ya da enerjiye sahip değil. İşletmelerin teknoloji çözümlerini uygulamasına ve işletmesine yardımcı olabilecek bir teknoloji danışmanlık hizmeti yüksek talep göstermeli ve oldukça karlı olabilmelidir.

Gayrimenkul satışları

İnsanlar düzenli olarak evlerinin içeriğini tasfiye etmelidir; ister miras, ister boşanma veya sadece eski bir hareket olsun. Emlak satışlarının yapıldığı yer.

Bir evin fiyatını artırmak ve bir satış düzenlemek için lisanslı bir değerleme uzmanı olmanıza gerek yok (olsa da yardımcı olur). Satışa yönelik tüm içerikler için fiyatlar belirledikten sonra, ürünleri satın almak için halka üye getirmek için bir günün reklamını yapın ve organize edin. Sonunda, brüt satışların düzenli bir yüzdesini alabilir ve ev sahibi, tüm eşyalarından kurtulmak için baş belası vermeden mutlu bir şekilde dolaşır.

Serbest metin yazarı

Kendinize bir kelime imza attı mı? Kendinizi serbest çalışan bir metin yazarı olarak ayarlamak, kârlı bir yan itme … hatta belki tam zamanlı bir iş olduğunu kanıtlayabilir.

Şirketler, reklamlar, web siteleri veya bloglar için olsun isterse temiz kopyalama yazanlar için büyük zaman harcayacak. Bazıları düzenleme hizmetleriniz için size para ödeyecek. Ancak, bunu yapmak için gereken ne kadar iş düşünün tam zamanlı konser çalışması freelancing.

Ev sağlık hizmetleri

Günümüzde birçok işletme, pazarlamaya binyıllara odaklanıyor ancak bunun yerine yaşlılara hitap eden bir işe başlamak buna değer. İnsanlar her zamankinden daha uzun yaşıyor ve bu da yepyeni bir müşteri kitlesi açıyor. Göre Ulusal Yaşlanma Enstitüsü 2010 ve 2050 yılları arasında, 85-ve-over nüfus küresel 351 oranında artması beklenmektedir – 188 yüzde 65 ve üzerinde nüfus için – ve asırlık küresel numarası (yaş üzerinde 100 o ) 10 kat artacağı öngörülmektedir. İhtiyaçlarına cevap veren özel hizmetleri kullanabilen bir çok insan var.

Ve yaşlılara yardım etmek ve başarılı bir iş büyümek için birçok yol var. Salon hizmetlerinden iş hizmetlerine kadar olan her şey, yeteneklerinizi evlerine götürebildiğiniz sürece veya artık yürümek ya da araba kullanamayan yaşlılara yardımcı olabileceği sürece bir başarı olabilir. Ayrıca, yaşlıların evlerinden destekli yaşama olanaklarına geçişine, paketleme ve taşıma işlemlerinden, mobilyalarını ve mülklerini kurmaya veya saklamaya yardımcı olmak için bir iş düşünün.

Sosyal Medya danışmanlığı

Tabii, Sosyal Medya danışmanlık hizmetleri sunan birçok işletme var, ancak öncelikli olarak işletmelerle buharlaşan ağlara odaklanarak kalabalığın öne çıkabilirsin. Facebook ve Twitter hala en iyi şebekelerdir ancak işletmeler Instagram, Pinterest, Tumblr ve Snapchat gibi platformlarla en çok mücadele etme eğilimindedir. Bu platformların tamamında büyük kitleler var, ancak birçok işletme gerçekte ne kadar büyük olduklarını, ne kadar etkili olabileceğini ve nişleri için nasıl çalıştıklarını bilmiyor. Periskop, Twitter’ın canlı akışı uygulaması, örneğin 10 milyondan fazla aktif hesapları vardır ve Snapchat göre, 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip Verge . Tumblr ve Instagram’ın 400 milyondan fazla kullanıcısı var ve Pinterest 100 milyondan fazla kullanıcısı var.

Sosyal Medyada bir geçmişiniz ve bu belirli platformların derin bir anlayışınız varsa, temel konulara daha az odaklanan ve işletmelerin erişemediği milyonlarca kullanıcısından istifade ederek yararlanmasına yardımcı olan bir sosyal danışmanlık işi başlatmayı deneyin. Sadece Facebook ve Twitter ile.

Organik güzellik ürünleri

Tüm yaş gruplarının Tüketiciler kendi yiyecek ve yaşam tarzı ürünleri söz konusu olduğunda tamamen doğal ve organik çoğunluğa atlamalı, ama bir eğilim raporuna göre edilmiştir JWTIntelligence , aşırı-50 kalabalık malzemelerle yapılmış doğal güzellik ürünleri özellikle ilgi Kömür ve lahana gibi. Ev yapımı yüz sabunları, scrubs veya kozmetik kendi çizgisini başlatma yakalamak için akıllı bir yol olabilir bu demografik .

Sağlıklı fast food

Şimdiye kadar bir restoran ya da bir gıda kamyonu açmayı hayal ettiyseniz, bunu yapmak için sadece zaman olabilir. JWTIntelligence’ın raporunda binyılların her zamankinden daha sağlıklı olduğu ve “suçluluk duygusu olmayan” yiyeceklerin giderek daha popüler bir mutfak eğilimi olacağı belirtildi. Tüketiciler, onlarla birlikte hareket ettirebilecekleri yerel, mevsimlik yemekler üzerinde rekabetçi fiyat arıyorlar.

Sağlık danışmanlığı

Karmaşık dünyadaki sağlık hizmetlerini anlayabilen ve gezinebilen bir insana daha önce hiç ihtiyaç duyulmadı. Değişiklikler Affordable Care Act uyarınca yaygınlaşmaya devam ederken kullanıcılar karmaşık sigorta kayıt sisteminde dolaşmaya çalıştıkça geçiş sürecini kolaylaştıracak insanlara büyük talep olacaktır. Bir sağlık danışmanının sağlık ve sigorta alanlarında geçmişi olması gerekir, ancak süslü bir ofise veya büyük bir personele ihtiyaç yoktur.

Crowdfunding danışmanlığı

Crowdfunding, gruplar, yeni yatırımlara yatırım yapmak için katkı gruplarını bir araya getiriyor. Konsept, ABD’de henüz emekleme aşamasındayken, girişimcilerin bu yeni yatırımcı kaynağına girmenin en iyi yolunun bulmasına yardımcı olmaları gerekiyor.

Crowdfunding danışmanı Victoria Westcott, yeni destekçiler çekmek için kampanyaları planlamak, strateji oluşturmak ve yürütmekten yardım ederek diğerlerinin uygulamayı anlamasına ve daha fazla para kazanmasına yardımcı olduğunu söyledi.

Westcott, Business News Daily’ye verdiği demeçte, “Gerçek şu ki, crowdfunding oldukça fundraising değil ve oldukça önceden satan değil” dedi. “Crowdfunding tamamen yeni bir şey.”

Westcott, fikirlerini gerçek bir iş haline getirmek için nakit arayışını sürdüren çok sayıda girişimci ile birlikte, yıllarca büyüyen danışmanlar ihtiyacının artacağına inanıyor.