Elamana İhtiyaç Duymayan İş Fikirleri

Elamana İhtiyaç Duymayan İş Fikirleri Kendi işine başlamaya hazır mısınız, ancak çalışanlar kiralamaya hazır değil misiniz? “Soloprenenler” olmayı ve iş operasyonlarını basit tutmayı tercih edenler için birçok seçenek var.

İşte size yalnız iş planınızı hemen başlatmaya özendiren altı fikir:

Sanal Sağlık Koçluğu
Beslenme konusunda eğitimlisin, ancak kariyerini doğru yönde ilerletmek mi istiyorsun? Sağlıklı bir yaşam koçu haline gelerek, sağlıklı yaşam tarzı seçimlerini ve eğitiminizi kârlı iş kararları haline getirin. İş  fikirleri Müşterilerinizin fitness hedeflerini ve kilo vermeyi takip etmelerinde yardımcı olmak için geliştirilen sayısız yeni sağlıkla ilgili uygulamalar ve cihazlar sayesinde çabalarınıza yardım edileceksiniz.

Büyükler için Chore / Errand Hizmeti
Elamana İhtiyaç Duymayan İş Fikirleri Yaşlı sevdikleri olan herkes, ekstra yardım almadan onlara bakım yapmanın ne kadar zor olduğunu bilir. Kendi evlerinde yaşayan yaşlılar pişirme, temizlik, bakkal alışveriş ve bahçecilik gibi çok sayıda randevu işleri için yardıma ihtiyaç duyar. Yaşlı vatandaşlara ve ailelerine hane halkı bütçelerini bozmadan ihtiyaç duydukları yardımı sunan bir işe başlamaya ne dersiniz? Word-of-ağız ciro ve hedefleyen Sosyal Medya ile overworked bebek boomer seti, hiçbir zaman yerden bu işi alabilir.

Daha Fazlası

Mikro bira Fabrikası
Bira aşkını uygun bir mesleğe dönüştürmek mi istiyorsunuz? Neden mikro arıtma grubuyla uğraşmıyorsun? ABD’de artan zanaat biraları popülerliği ile yenilikçi bira fabrikalarına olan talep artıyor. Başarılı sahiplerinden bir sayfa alın Brooklyn Brewery ve markalaşma ve içecek dağıtımı odaklanarak başlayın. Bazı susuz yatırımcılar ve birkaç varil sebatla, bira fabrikanıza “alkış” dediğinizden daha hızlı ve daha hızlı çalışabilirsiniz. Bu kendi zanaat bira başlatma hakkında daha fazla bilgi Business News Günlük rehber .

Kişisel antrenör
Sağlık maliyetlerini düşürmek isteyen işverenler ve şirketler ve obezite ile ilişkili hastalıkların daha fazla farkındalığı ile Amerika fit almak istiyor. Serbest çalışan kişisel eğitmenler kendi programlarını yapar ve çeşitli müşterilere yönelik olarak çalışırlar. İş başında bir fitness uzmanıysanız, bu sizin için doğru fikir olabilir.

Özel Teslimatlar
Bir evlilik yıldönümü kutlamasında bir buket çiçeği veya bir çocuğun doğum günü için dondurma pastası sunumu olsun, sevdikleriniz uzakta yaşayanların adına uzun mesafe talepleri gerçekleştiren işletmeler için bir ihtiyaç var. Doğru web sitesi ve bir PayPal hesabı ile itibarınızı bugün bir “özel teslimat” kurye olarak başlatmaya başlayabilirsiniz.

İş Koçu
Yılların tecrübesiyle iş dünyasından anlayışlı mısınız ve bu bilgiyi başkalarına iletmeye istekli misiniz? Doğru pazarlama taktikleri, güçlü bir kişisel ağ ve mükemmel bir web sitesi ile kendi başına bir iş antrenörü olmak basittir. Küçük işletme sahipleri veya başlangıç ​​planları ile iş planlarını titizlikle hazırlamak için çalışın ve ekstra motivasyona ihtiyaç duyanlara tavsiyelerde bulunun. İyi bir motivasyon sahibi olabileceğinizi biliyorsanız, sadece “evet” bir adam değil, size olan yatırımın da büyük getirileri olacaktır.