Kredi Kartı Alırken Bunlara Dikkat Edin

Merhaba sevgili sıfırnokta ziyaretçileri öncelikle  bu makalemizin konusu kredi kartı alırken bunlara dikkat edin olacak.

Öncelikle şunu bilmeliyiz,kredi kartı nedir nasıl kullanılır kredi kartı öncelikle kullanım şekli genelde alış veriş ve teknoloji ürünlerindedir.Kredi kartı avantajı öncelikle 1 ay sonra ödemeniz ve taksiklendirme yapabilmenizdir. Fakat kredi kartı kullanırken eğer son ödeme tarihini geçirirsenizki bankaların en sevdiğidir günü geçmiş ödeme takır takır bütün faizleri koyar ve örnek;100 tl olan ödemeniz 110 tlye çıkabilir düşünseniz bu şekilde 10000 kişi yapsa bankaların elde ettiği kar muazzam diyebiliriz.

Kredi Kartı Kullanma Kuralları

Kredi kartı kullanma kuralları arasında en başta kesinlikle planlı alış veriş yapmamızdır. Düşünsenize plansız bir alış veriş resmen sizin yavaş yavaş kredi bataklığına sürüklenmeniz demektir. Buna dikkat edin ilk kuralımız planlı alış veriş olması lazım,ikinci kuralımız son ödeme tarihine bırakmadan düzenli bir şekilde kredi kartı borç ödeme prensibini kendimize alıştırmamız lazım. Bu kurallara uyduktan sonra emin olun kredi kartı avantajları baya bir yükseliyor.

Not: Yıllık Kredi Kartı Yenileme Ücreti Nekadar

Kredi Kartı İlk Kullanım Şifre

Kredi kartını aldık geldi evimize yada bankamıza gidip aldık ilk öncelikle kredi kartı ilk kullanım şifre olayını çözmemiz nedir anında değiştiriyoruz şifremizi,Kredi kartı şifre nasıl oluşturulur ne gibi şifreler kullanmalıyım,öncelikle doğum tarihi,yada anne,baba doğum tarihi gibi basit yada 12345,12546,vss bu tarz şifreler yerine daha karmaşık ve birbirinden uzak şifreler kullanınız misal örnek; Kredi kartı şifresi ;8615 birbirinden nekadar uzakta olursa rakamlar okadar rist azalır.Kimseyle kredi kartı şifrenizi paylaşmayın banka personeli dahil.

Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir

Kredi kartınızla alış veriş yaptınız ve artık ödeme zamanı geldi,kredi kartı borcu nasıl ödenir diye kendinizce sorduğunuzda kesinlikle internetten ödemeyin gidin bankaya sağlıklı bir şekilde ödemenizi yapın dekontunuzu alın ve atmayın saklayın,internetten kredi kartı borcu ödeme olayına ben karşıyım.

Not: Lütfen kredi kartı ile sormak istedikleriniz varsa alttaki yorumdan sorularınızı yöneltin hertürlü yardımcı olmaya çalışalım.