Banka Konut Kredileri

Banka Konut Kredileri

İşte Banka Konut Kredileri  indirime giden bütün bankalar
Banka Konut Kredileri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrıları ve Emlak Konut’un yüzde 0,70 getirili konut kampanyalarının tesiriyle bankalar da konut kredisi faizinde indirime gitti.
10 Ağustos Çarşamba sabahı Ziraat Bankası’nın faizleri yüzde bir’in altına çekmesiyle başlayan müddetçe her geçtiğimiz saat yepyeni bankalar katılıyor.İşte Konut kredisi faizinde indirime giden bankalar ve indirimler sonrasında yepyeni faiz oranları…

FİTİLİ ZİRAAT BANKASI ATEŞLEDİ

Konut kredisi faiz indirimlerinde önce atılım Ziraat Bankası’ndan geldi.

Banka Konut Kredileri Bankadan yapılmış olan izah etmeye yönelik, Konut Kredisi Faiz Oranları, bugünden bu yana olabilitesi yüksek olmak üzere 1-24 ay vadelerde yüzde 0,82’ye, 25-60 ay vadelerde yüzde 0,90’a ve 61-120 ay vadelerde de yüzde 0,95’e çekildi.

TÜRK EKONOMİ BANKASI Konut Kredisi Faiz Oranları

Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kampanya ile konut kredi faiz oranını bir seneden 10 seneye civarı meydana gelen bütün vadeler amaçlı yüzde 0.99 olarak tespit edildi.

Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Banka Konut Kredileri Denizbank Evrensel Müdürü Hakan Ateş, DenizBank olarak faiz oranlarını düşürdüklerini ifade etti. Konut kredi faiz oranlarını 2 seneye civarı meydana gelen vadede yüzde 0,89’a, 5 seneye civarı yüzde 0,99’a indirdiklerini anlatan Ateş, 5 sene üzeri vadelerde yüzde bir’in üst kısmına çıktığını ifade etti.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Banka Konut Kredileri VakıfBank aracılığıyla yapılmış olan izah etmeye yönelik, Banka, “SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi” kampanyasıyla konut sahibi olmak talep eden müşterilerine 120 aya varan vade ve avantajlı faiz oranı imkanı sağlıyor.

Kampanya alanında 3-12 ay vadede yüzde 0,80, 13-36 ay vadede yüzde 0,88, 37-60 ay vadede yüzde 0,90 ve 61-120 ay vadede yüzde 0,95 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor.

Banka Konut Kredileri Konut Kredilerinde başlayan yepyeni dönemle beraber müşterilerine avantajlı oranlarla kredi kullandırmayı hedef alan VakıfBank, bununla beraber tediye planlarında da çeşitli alternatif imkanı sunuyor. Bu kapsamda alıcılar sabit taksitli, yükselen taksitli, azalan taksitli, ara ödemeli ya da esnek ödemeli seçeneklerden bir tanesini seçim edebiliyor.

 Bu Makalemizede Göz Atabilirsiniz; Ziraat Bankası’ndan 15000 TL Kredi Aylık Sadece 434 Tl

Şekerbank  Konut Kredisi Faiz Oranları

Şekerbank, Konut Kredisi Faiz Oranlarını 1-24 ay vadelerde yüzde 0,89, 25-60 ay vadelerde ise yüzde 0,99’a düşürdü.

Banka izahına yönelik, Şekerbank, konut kredisi faizinde indirime gitti. Şekerbank, çeşitli vadelerde yapılacak indirimle Konut Kredisi Faiz Oranlarını 1-24 ay vadelerde yüzde 0,89’a, 25-60 ay vadelerde ise yüzde 0,99’a çekti.

Şekerbank’ta indirimli faiz oranları yarından bu yana olabilitesi yüksek olacak. Bildiride, üremlerdeki düşme eğiliminin bir sonraki dönemde beklenen pozitif gidişata ilişkili olarak aynı ritimde devam etmesi öngörüldüğü belirtildi. Bununla Beraber, Şekerbank’ın Anadolu bankacılığı görevi doğrultusunda bilhassa hakikat gereksinim sahibi, ikametgah için konut sahibi olmak talep eden bireylerin avantajlı faiz oranlarından faydalanmasının amaçlandığı vurgulandı.

Konuyla alakalı görüşlerine koltuk verilen Şekerbank Evrensel Müdürü Servet Kıtır, “Toplumsal değerlerimizin sembolü, köklü bir müessese olarak 63 senedir meydana geldiği benzeri yaşamsal kalkınmayı destekliyor, ülkemizin geleceğine sahip çıkıyoruz” ifadesini kullandı.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Halkbank konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 0,80’den başlayan avantajlı faiz oranlarıyla yepyeni bir konut kredisi paketi sunduğunu ilan etti. Bankanın yepyeni konut kredisi, vadeye yönelik değişim gösteren faiz oranlarıyla Halkbank müşterilerine mühim avantajlar temin edecek.

Müşterilerine 1-24 ay amaçlı yüzde 0,80, 25-48 ay amaçlı yüzde 0,89, 49-60 ay amaçlı yüzde 0,90 ve 61-120 ay amaçlı yüzde 0,95 benzeri avantajlı faiz oranları sunan Halkbank’ın yepyeni konut kredisi paketi, yepyeni satın alınacak konutlar amaçlı kullanılacak olup kredi üst hududu bir milyon TL olarak belirlendi.

Bu ürünle konut sahibi olmak isteyenler amaçlı mühim fırsatlar sunulduğunu dile getiren Halkbank Ferdi Bankacılık Evrensel Müdür Yardımcısı Hasan Ünal şunları ifade etti, “Halkbank olarak bugüne civarı yaptığımız açıklamalarda en hatrı sayılır büyüklükte önceliğimizin halkımızın bize gereksinim duyduğu her alanda dayanak vermek olacağını dile getirmiştik. Sözümüzün arkasında durduk ve müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına yönelik konut sahibi olabilmeleri amaçlı sektörün en uygun faiz oranlarıyla yepyeni bir konut kredisi paketi hazırladık. Konut sahibi olmak talep eden bütün halkımızı yepyeni konut kredi paketinin avantajlarından yararlanmak üzere Halkbank şubelerine bekliyoruz.”

Kuveyt türk Konut Kredisi Faiz Oranları

Kuveyt Türk konut sahibi olmak isteyenler amaçlı konut finansmanı kar oranlarında indirime gitti. Yepyeni konut sahibi olacak yatırımcılar, yüzde 0,89’dan başlayan kar oranıyla konut finansmanı kullanma imkânına sahip olacak

Türkiye’de “sağlam bankacılık”modelini uygulayarak faaliyet gösteren Kuveyt Türk, konut sahibi olmak isteyenlere avantaj imkanı sunan konut finansmanı indirimini açıkladı. Banka, konut finansmanı oranını yüzde 0,89’a civarı indirdi.

Konut finansmanı indirimiyle konut sahibi olmak ya da bu sahaya yatırım yapmak isteyenler vadeye yönelik çeşitli kar oranlarıyla hatrı sayılır büyüklükte bir avantaj yakalayacak. Kuveyt Türk, 0-24 ay vadelerde yüzde 0.89, 24-60 ay vadelerde yüzde 0,99, 60-120 ay vadelerde yüzde bir,09 oranıyla tüketicilerine para sağlama sunacak.

AKBANK VE GARANTİ Konut Kredisi Faiz Oranları

Akbank’tan yapılmış olan izah etmeye yönelik banka 60 aya civarı meydana gelen vadelerde Konut Kredisi Faiz Oranlarını %0,99’a indirdiğini açıkladı.

Garanti Mortgage konut kredisi faizlerini indirdi. Güvence Bankası, konut sahibi olmak talep eden müşterileri amaçlı kredi faiz oranlarında indirime gittikçe yepyeni bir kampanya başlattı. Güvence Mortgage 24 aya civarı vadeli kredi faiz oranını %0.95’e, 24-60 ay arası vadelerdeki konut kredi faiz oranlarını da %0,99’a düşürdü.

Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Finansbank konut kredisi faizinde indirime gitti. Banka, 10 seneye civarı bütün vadelerde konut kredisi faiz oranını aylık yüzde 0.99’a civarı düşürdü.

Yeni oranların, 11 Ağustos 2016 tarihi itibariyle olabilitesi yüksek olacağını dile getiren Finansbank Ferdi ve Özel Bankacılık Evrensel Müdür Yardımcısı Enis Kurtoğlu, pozitif beklentiler doğrultusunda faiz oranında indirime gittiklerini ifade etti. Kurtoğlu, “Faiz oranlarında yaptığımız indirim ile konut sahibi olmak talep eden vatandaşlarımıza dayanak olmayı hedefledik”dedi.

ABANK bir,bir0’DAN 0,99’A ÇEKTİ

ABank, 2 seneye civarı vadeli konut kredisi faiz oranını yüzde bir,05’ten yüzde 0,89’a; 2-5 sene arası vadede ise, yüzde bir,bir0’dan yüzde 0,99’a indirdi.