İnternetten nasıl para kazanılır

İnternetten para nasıl kazanılır sorusuna en basit cevabları sizlere vermeye çalışacam. Eğer internetten para kazanmak istiyorsanız kesinlikle kendinize bir hedef koyun mesala nasıl bir hedef ilk önce ne yapmalıyım.. Yani ürünmü satıcaksınız sitemi açıcaksınız,makale yazarak paramı kazanacaksınız vs… Öncelikle bir hedef belirleyin arkadaşlar.

Soru: İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim

Şimdi böyle bir soruya şöyle bir cevab vericem bu makaleyi halen okumaya devam ediyorsanız tamamdır siz internetten para kazanmak istiyorsunuz sıkılmadınız ve okumaya devam ediyorsunuz diye algılıyorum şu anda:)))

Benim tavsiyem: Para kazanmak istiyorsanız öncelikle yukarıda bahsettiğim gibi bir hedef belirleyin.. Daha önceki makalemizdede bahsettiğimiz gibi bu makalemiz:İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim? Pratik Para Kazanma Yolları  belli yolları var benim tavsiyem blog sitesi ama öyle çöp değil tek kategori üzerinden gidin  yani tarhana çorbası gibi kategorilerle doldurmayın çöp siteye dönüşür açacağınız site:)

Blog sitesi açarak para kazanmak

Örnek site kategorisi: Sağlık sitesi kesinlikle sağlık sitesi açın tek kategoride ama cinsellik koymayın adsense amca kızıyor:) kategorilerinizi belirleyin ve düzgün bir şekilde 1 ay boyunca 2 adet özgün ama uzun makale yazın Sosyal Medyada hemen paylaşmayın yavaş adımlarla ilerleyin sonraki ayda günlük adetinizi 4 çıkartın ve yavaş yavaş favori makale başlıklarınızı Sosyal Medyada paylaşmaya başlayın bu şekilde 3 ay gidin kesin hitiniz 1000 lere çıkacaktır sonrada adsense başvurun ve günlük kazanmaya başlayın adsenseden para kazanmak aslında hem zor hemde kolay işin özü sabır bunu asla unutmayın:)

Makale yazara para nasıl kazanılır

Makale yazarak para kazanmak istiyorum dersenizki makaleciler der gibi ve halen okuyorsanız makaleyi süper sıkılmadınız demektir:)) Ozaman internetten para nasıl kazanılır konusuna devam ediyoruz.Makale yazarak çok rahat para kazanabilirsiniz forumlar en uygun yerlerdir r10 gibi forumlarda konu açarak çok rahat makale yazarak aylık 1000 tl kazanabilirsiniz ama makale yazmak sabır işidir düzen işidir. Eğer isminizi biraz duyurursanız emin olun sabit makale yazarak aylık geliriniz 3ooo tlyide bulabilir.

Not: Bu iki yol arasından birini seçin emin olun para kazanırsınız sormak yada merak ettiğiniz ne varsa alttaki yorumdan lütfen yazın beni rahatsız edin:))