Hızlı Para Kazanma

Sonuçta herkes para kazanmak ister bazıları bu işi yavaştan bazıları ise hızlı para kazanma yolunu seçerler.Siz hangisini istiyorsunuz peki.

Sonuçta herkes para kazanmak ister bazıları bu işi yavaştan bazıları ise hızlı para kazanma yolunu seçerler.Siz hangisini istiyorsunuz peki.Eğer sizde Kolay Para Kazanma Yolları arıyorsanız bu makale tam size göre.

Hızlı para kazanma yolları

Hızlı yoldan bir an önce zengin olmayı kim istemez ki? Herkesin hayali basit yoldan, yorulmadan para kazanmak değil midir? Tabi süratli para kazanmanın da bedelleri var. Biraz vakit ve biraz çaba sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Tabi çaba derken alın teriyle yasal yollardan kazanılan paradan bahsediyorum. Günümüzde çok çaba harcamadan hem de işe gitmeden evde bile para kazanabilirsiniz. Para kazandıran işlere baktığımızda çabanın az olup zekanın öne çıktığı işlerdir. Çabası az olup para kazandıran işlerden birtakımlarına bakmak istersek;

Doğrudan satış firması amacıyla temsilcilik yapın

Avon gibi direkt olarak satış programları satış yaparak para kazanabilirsiniz. Fakat arkadaşlarınıza, komşularınıza, ailenize makyaj ve temizlik malzemelerini satabilme konusu ile ilgili ikna kabiliyetinizin iyi bir civarda olması gereklidir. Ne kadar ikna etme kabiliyetiniz olsa da Türkiye geneli satış elemanları sattığı ürünlerden ortalama 185 TL kazanıyor. Bu da çok az bir gelir kaynağı.

Part time işte çalışmak

Part time iş denildiğinde ilk akla gelen cafe ve restoranlarda garsondur ya da eşdeğer bir iştir. Tabi bu iyi bir gelir kaynağı olabilir. Günün belli saatlerinde çalışıldığından çok vakit kaybettirmeyen ve iyi para kazandıran işler arasındadır.. Hatta part time olarak taksicilik yapanlar bile vardır. Ehliyeti olan öğrenciler geceleri harçlık çıkarmak amacıyla bu işi yaparlar.

Özel etkinlikler ya da toplantılarda vazife almak

Özel etkinlikler, toplantılarda ve ticari kongreler de ürünlerini pazarlamak isteyen firmalar bu tarz organizasyonlarda yardımcı elemanlara gereksinim duyarlar. Bu eleman bir stand vazifelisi olabileceği gibi yasalbat dağıtıp tattıran bir garson da olabilir. Saat başı ücret ödenir. Kazandıran işlerdir. CV’nizi firmaya gönderirsiniz firma da size ideal iş bulunduğunda faaliyete göre eleman seçerler. Bilgilerinizi araştıran firmalar etkinliklerine göre seçerler.

Gizli müşteri olun

Araştırma firmaları saklı müşterilerini seçer ve onlar alış veriş yaparken, benzin alırken, restoranda yemek yerken ne yaşıyorlarsa tecrübelerini rapor durumunda yollamaları karşılığında firma ödeme yapar. Bu raporda işletmenin temizliğinden tutunda çalışanların tutumuna kadar her şey rapor edilip sunulur. Her vazifede saklı müşteriye 12 ile 20 TL arası ödeme yapılır.

Aracınızı reklam panosuna çevirmek

Gezdiğiniz yerde para kazanmak gerektiğince zevkli bir iş olsa gerek, sizinde bu tür bir düşünceniz varsa arabanızı belirli markaların reklamları ile donatarak trafikte gezinerek para kazanabileceğiniz iş modelleri arasında tabi ki bunun ücretleri her bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu işle meşgul olan reklam ajansları ile görüşerek sizde bu tür bir tecrübe yaşayabilirsiniz.

İlaç deneği olarak para kazanın

Deneme tahtasına dönüşmek insanlara pek hoş gelmese de para kazanabilmek amacıyla çoğu şahıs bu yöntemlere başvurmaktadır. İlaç deneği yeni bulunmuş ve yan etkisinin şimdilik ne bulunduğu bilinmeyen ilaçların insanlar üstünde denenmesidir. Oldukça ürpertici olan bu işe her ay binlerce insan başvuruyor. Genellikle şimdilik pazara sürülmemiş kozmetik ya da ilaçları ilk tecrübe edinin siz oluyorsunuz ve ayda ortalama olarak 2-3 bin TL’ye kadar bir ödeme alabiliyorsunuz. Denek olabilmek amacıyla birtakım sıhhat taramalarından geçiriliyorsunuz ardından ise ideal görüldüğünüz de denek olarak seçile biliyorsunuz. Deneklerin aylık gelirleri deneme yapılacak ilacın ya da ürünlerin risk civarlarına ve deneme sürelerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Uygulama indirerek para kazanmak

Eminiz ki para kazanmak hiç bu kadar basit bir iş olmamıştır! Mobil cihazlarınız amacıyla indireceğiniz birkaç program yardımıyla para kazanabilirsiniz. Peki nasıl kazanacağım diyenlerinizi duyar gibiyim, cep telefonlarınıza indirmiş bulunduğunuz birtakım programlar arka planda çalışarak pazarlama becerilerini çoğaltmak isteyen işletmelerin fizibilite ve tetkik çalışmalarında kullanılır. Bu programlar sizin şahsi ve özel bilgilerinize erişim sağlamaz ancak internette gezindiğiniz alanları takip ederek pazarlama stratejileri geliştirmekte kullanılmaktadır. Sizde bu tarz programlar ile gelir elde etmeniz mümkündür.

Bu saydıklarım dışında çoğu yeni iş fikirleri mevcuttur. Hızlı para kazanma yollarını arıyorsanız sitemizi takip edin ve iş fikirleri ile ilgili bilgi sahibi olun.