Tatil Kredisini Hangi Bankalar Veriyor

Peki yazın tatile gidebilmek için kredi çekilebilir mi ?

Herkesin hayali tatile çıkmak.Yazın gelmesi ile birlikte herkesin tatil planları başladı . Yazın güzel bir tatil yapabilmek için erken rezervasyon yaptırarak tatilini uygun fiyatlara yapmak isteyenler fakat tatile gidebilmek için yeterli bütçesi olmayanlar tatil kredisi veren bankaları araştırmaya başladı bile… Bizde sizler için en uygun tatil kredisi veren bankaları araştırdık .

Peki yazın tatile gidebilmek için kredi çekilebilir mi ?

Bankalar tatil kredisi veriyor mu ?

İşte tüm detaylar yazımızda…

Garanti Bankası Tatil Kredisi

Garanti bankası müşterilerinin yazı tatil yapmadan geçirmemesi için düzenlediği kredi kampanyası bulunuyor . Özellikle maaşını garanti bankasından çeken müşterilerine özel düzenledikleri kampanyada düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile dikkat çekiyor . 6 bin TL’ye kadar kefilsiz kredi verilebilen bu kampanyada 280 TL’lik taksitlerle 24 ay vadeli geri ödemesi ile En Uygun Kredi seçenekleri arasında yer alıyor .

Yapı Kredi Tatil Kredisi

Yapı kredi bankası’da “Aradığınız Tatil Yapı Kredi Tatil Kredisi” ile çok yakınınızda sloganı ile başlattığı kampanyada yurt içi ve yurt dışında yapacağınız tüm seyahat harcamalarınız için uygun faiz oranları ve 36 ay’a varan vade seçenekleri ile oldukça iyi bir seçenek gibi görünüyor .

İş Bankası Tatil Kredisi

İş bankası da diğer rakipleri gibi uygun faiz oranları ve çeşitli ödeme seçenekleri ile yazın tatile gitmek isteyenlere İş Bankası Tatil Kredisi kampanyası ile en iyi şekilde tatil yapabilmeniz için sizlere uygun maddi destek sağlıyor .

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Bu yazdıklarımız yalnızca ilk 3 sıradaki dikkat çeken bankaların kampanyalarıydı . Elbette bu bankaların dışında bir çok bankanın da Tatil Kredisi Kampanyaları var . İşte Diğer Bankalar…

Akbank Tatil Kredisi , DenizBank Tatil Kredisi , Finansbank Tatil Kredisi , Halkbank Tatil Kredisi , ING Bank Tatil Kredisi kampanyaları ile müşterilerine yazı en güzel şekilde geçirebilmeleri için uygun faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri ile maddi olanak sağlıyorlar .