İskenderun Belediyesi İşçi Alımı

İskenderun Belediyesi İşçi Alımı gerçekleşecektir.İskenderun Belediyesi sıksık işçi alımı gerçekleştireceğini yayınladığı iş ilanı ile açıkladı.

İskenderun Belediyesi İşçi Alımı gerçekleşecektir.İskenderun Belediyesi sıksık işçi alımı gerçekleştireceğini yayınladığı iş ilanı ile açıkladı. İskenderun Belediyesi işçi alımı ilanı ile ilgili müracaat formu, müracaat tarihleri, müracaat şartları, müracaat tarihleri ve kura çekimi tarihi yeri saati ve neticeleri yazımızdadır.

Hatay ilimizde tespit edilen İskenderun Belediyesi yayınlamış bulunduğu ilan ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İskenderun Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu, en çok ortaöğretim mezunu olan ilaçlama işçisi alımı yapacaktır. Adayların en az 1 senelık deneyimlerinin olması aranmaktadır. Adaylar ilana 30 Haziran tarihine kadar iş müracaatı yapabileceklerdir. Adaylarda aranan müracaat şartları, müracaat formu ve müracaat tarihleri ile ilgili ayrıntılı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

İskenderun Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına hali uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün ierisinde İşkur Şubelerimizden ya da www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden müracaat yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda tespit edilenların müracaatının geçersiz duruma getirilmesi, işe alınması prosedürinin iptaline dair Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun meşru prosedür yapma hakkı saklıdır. İlgililerin istenilen belgeleri 05.07.2017 Çarşamba günü saat 16.00’ya kadar Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra ibraz edilen evraklar prosedüre alınmayacaktır ve araştırma neticesi evraklarında eksik ya da hata olan şahıslar kuraya tabi tutulmayacaktır. Adayların kura çekilişi 10.07.2017 Pazartesi günü, saat 10.00 da Yenişehir Mah. Mareşal F. Çakmak Caddesi No:11 adresindeki İskenderun Belediyesi Yemekhanesinde yapılacaktır .

Taleplere müracaat yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim hali, tecrübe, evvelcelik hali, yabancı dil koşulu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ya da sözlü imtihandan evvelce isteği veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ya da hatalı beyanda tespit edilenlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan başka şahıslar listelere dahil edilecektir. Merkezi imtihan uygulanmayacak şahıslardan (evvelceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden evvelcelik belge tarihlerine göre talep adedinin katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında evvelcelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir ileri iş günü müracaatlar kabul edilecektir. İşyerine ismi bildirilen şahıslara yazılı ya da sözlü imtihanın yeri ve süreyi isteği veren kamu kurum ve kuruluşu doğrulusunda adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura ekimi amacıyla işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran evvelceliklilerin tamamı kura ekilmek zere, isim ve adresleri ile hallerine dair açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinda kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, müracaatte bulundukları sıksık ya da geçici işgücü isteğine işverence çağrı edildikleri durumda mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, imtihana katılmayan, işi reddeden ya da kamuda sıksık işi statüsünde işe yerleşenlerin evvelcelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz.

En az İlköğretim , en yüksek Ortaöğretim mezunu bulunduğunu belgelemek
MEB Onaylı Bitki Zararlıları Mücadele Kurs Bitirme Belgesine sahip olmak
En az 12 ay ( 1 sene ) ağa kesme ve budama işinde alışmış olmak (SGK Hizmet dökümü ya da işyeri unvan listesi ile belgelemek)

Çalışma Adresi : MARAŞAL ÇAKMAK CAD. NO:19 İSKENDERUN HATAY 31200 İSKENDERUN

Bu yazımızda İskenderun Belediyesi doğrulusunda gerçekleştirilecek olan sıksık işçi alımı ilanı ile ilgili müracaat formu, tarihleri, şartları ve kura çekimi gibi ayrıntılı verileri paylaştık. Konu ile ilgili soru, problem ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.