Kredi Kampanyaları

Bankaların kredi kampanyaları.Bankacılık sektörünün senebaşı kredi kampanyaları bu defa tüketici kredisi sınırlarını aştı.

Bankaların kredi kampanyaları.Bankacılık sektörünün senebaşı kredi kampanyaları bu defa tüketici kredisi sınırlarını aştı. Yılın son kampanyalarında kredi kartından, otomobile kadar yelpaze iyice genişlemiş durumda.

BORSA / FİNANS SERVİSİ – Bankacılık sektörünün senebaşı kredi kampanyaları bu defa tüketici kredisi sınırlarını aştı. Yılın son kampanyalarında kredi kartından, otomobile kadar yelpaze iyice genişlemiş durumda. Kredinin hususu yeni sene olunca, bankalar kampanyalar amacıyla ayrı armağanlar da hazırladı. İŞTE BANKALARIN YENİ YIL KREDİSİ YARIŞI:

Akbank Kredi Kampanyası

Akbank Kredi Kampanyası

Akbank, senebaşı alışverişlerini Akbank kredi kartları ya da banka kartı ile yapan müşterilerine, kartlarının son 2 hanesi kadar chip-para kazandırıyor. Kredi kampanyasında ilk kez gereksinim kredisi kullanacaklara, konut ve taşıt kredisi kullanacak müşterilerini de yeni sene kampanyasına dahil eden Akbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Arif İsfendiyaroğlu, “Yılbaşı alışverişleri her vakit keyiflidir; biz de Akbank olarak müşterilerimize yeni senenin ilk armağansini vererek, bu keyiflerini çoğaltmak istedik” dedi. Aralık ayı süresince Axess, Wings, Free kredi kartları ve Neo banka kartlarıyla bütün sektörlerde yapılacak 150 TL ve üzeri 5. alışverişte, kullandıkları kartlarından son 2 hanesi en yüksek olan kadar chip-para kazandıracak olan Akbank, kartlarının son iki hanesi 50’den az olan müşterilerine ise bu kampanya ile 50TL chip-para armağan edecek.

İsfendiyaroğlu, Akbank’ın yeni sene fırsatları ile alakalı açıklamasında, “Akbank olarak 31 Aralık’a kadar alacağı krediyle ilk kez ev sahibi olacak müşterilerimize 500 TL’ye kadar chippara armağan ediyoruz” verisini verirken kampanya kapsamında ilk ev amacıyla sarfedilen Kredilere özel olarak, kredi tutarının binde 5’i orhemen ve 500 TL ile sınırlı olmak üzere müşterilerinin Akbank kartlarına chip para yükleyecek. Akbank, Konut Kredisi Faiz Oranlarını da bu kampanya ile 5 senea kadar olan vadelerde %0,89, üstündeki vadelerde yedi senea kadar %0,90 ve yedi senenin üstünde %0,91 olarak belirledi.

Akbank’tan ilk kez gereksinim kredisi alanlara kredi tahsis ücretini yeni senede armağan ettiklerini bildiren Arif İsfendiyaroğlu, “ Müşterilerimize 48 aya varan vadelerde %1,29 faiz seviyesi sunuyoruz. Akbank’tan ilk kez gereksinim kredisi kullanan müşterilerimize maksimum 10.000 TL’ye kadar kredi kullanımlarında kredi tahsis ücretlerini chip-para olarak armağan ediyoruz. Hem de yeni sene evveli nakit gereksinimi olan bütün müşterilerimize 48 aya varan vadelerde 30 bin ve üstü kredi kullanımlarında %1,14 faiz seviyesi ile kredi olanağı sağlıyoruz” dedi.

İsfendiyaroğlu taşıt kredisi kampanyası ile alakalı olarak da, “Hayallerindeki 0 km aracı alabilmek isteyen müşterilerimize 12 Aralık’ta başlayan olan Kaskolu Taşıt Kredisi kampanyamızı sunuyoruz. Aralık ayı süresince taşıt kredisi kullanmak amacıyla şubelerimize gelen müşterilerimize, Kırmızı Kasko ürünümüzü satın alırlarsa %1,08 faiz üstünlüğü sağlıyoruz” açıklamasını yaptı.

Yapıkredi Kredi Kampanyası

Yapıkredi Kredi Kampanyası

Yapı Kredi’nin bireysel gereksinim kredisi kampanyasında faiz oranları yüzde 0.99’dan başlıyor. Yapı Kredi Grup Direktörü Serkan Ülgen doğrulusunda oluşturulan bildirimde “Yapı Kredi olarak ‘Hizmette sınır yoktur’ anlayışımız doğrultusunda, her sene bulunduğu gibi bu sene da yeni senesi sevdikleri ile coşkuyla karşılamak isteyen müşterilerimizin yanısıra olmayı sürdürüyoruz” denildi. Açıklamada, senebaşı kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin bütün Yapı Kredi şubelerinden ya da Yapı Kredi Mobil üstünden Kredilerini kullanabileceği belirtildi. Hem de İnternet Bankacılığı ve Çağrı Merkezi vasıtasıyla da kredi kullanmaları halinde kredi tutarının hemen hesaplarına geçtiğini görülebiliyor.

Banka gereksinim kredisinin yanı sıra Worldcard ile de senebaşına özel kampanyası var. 9-31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Yapı Kredi Worldcard müşterilerine, Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde tek seferde yapacakları ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapacakları her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 100 TL Worldpuan armağan ediliyor. Hem de kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan programı ile katılan müşterilere, tek seferde yapacakları 11’inci 100 TL’lik alışverişe ek 25 TL ile toplamda 125 TL Worldpuan kazanma olanağı veriliyor.

Denizbank Kredi Kampanyası

Denizbank Kredi Kampanyası

DenizBank, 2017’yi dijital kUşak programları ve altın kampanyası ile karşılıyor. DenizBank Dijital KUşak Bankacılığı kullanıcıları 31 Aralık 2016 tarihine kadar İnternet Bankacılığı, MobilDeniz ya da fastPay’e giriş gerçekleştirdikleri takdirde iPhone7, iPhone 7 Plus ya da Apple Watch Series 2 kazanmak amacıyla çekilişe hak kazanıyor. Çekilişe katılmak amacıyla yalnızca programları kullanmak yeterli oluyor.

Diğer taraftan Bankanın Altın Bankacılığı Bölümü de DenizAltın Günleri’nde 16 yetki sahibi şubesinde her çarşamba, 4 yetki sahibi şubede ise her Pazartesi günü altın topluyor. Bankadan oluşturulan bildirimde “DenizAltın Günleri ile müşterilerimizin yastık altı olarak da tabir edilen, kiralık kasalarında ya da şahsi imkanları ile muhafaza ettikleri cumhuriyet altınından bileziğe, yüzükten kolyeye her tür ve ayardaki fiziki altınlarını bankamız mevduat hesaplarında hiçbir masraf ödemeden güvenilir bir şekilde dilerlerse faiz getirisi ile değerlendirmelerini sağlıyoruz” denildi.

Daha Fazlası

Vakıfbank Kredi Kampanyası

Vakıfbank Kredi Kampanyası

VakıfBank, 48 aya varan vade ve ideal geri ödeme koşullarıyla Yeni Yıla Özel ‘Taksitli İhtiyaç Kredisi’ ve ‘Sıfır Kilometre Otomobil Kredisi’ kampanyası başlattı. VakıfBank’ın ‘Taksitli İhtiyaç Kredisi’ kampanyasında yüzde 1.14’ten başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile sunulurken kredi, “çoğalan taksitli” opsiyonuyla de geri ödenebiliyor.

Bankadan oluşturulan bildirimde “Kampanya kapsamında yasenean ‘Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi’ ile bütün bireysel müşteriler, otomobil kredisi greksinimlerini cazip koşullarda karşılayabiliyor. Uygun faizleriyle kullanıcılarına üstünlük gerçekleştiren krediden yararlananlar, eşit taksitli ödeme opsiyonunun yanı sıra parametre taksitli ödeme seçeneklerini de tercih edebiliyor” bilgi kapasitesi paylaşıldı.

TEB Kredi Kampanyası

TEB Kredi Kampanyası

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yüzde 1,32 faizli gereksinim kredisini 3 ay erteleme olanağıyla sunuyor. TEB’den oluşturulan bildirime göre, banka, 2017 senesine sasenesi günler kala düzenlediği gereksinim kredisi kampanyasında, 50 bin liraya kadar yüzde 1,32 faiz seviyesinın yanı sıra, tahsis ücretini de sıfırlayarak 3 aya kadar öteleme olanağı sağlıyor.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, kampanyaya dair değerlendirmesinde, yeni sene yaklaşırken gereksinimların da arttığını belirterek, “TEB olarak çoğalan harcamalar amacıyla müşterilerimizin bütçesine ve gereksinimina göre kendilerini zora sokmayacak en ideal çözümü üretmeyi hedefl edik. Kampanyamız kapsamında müşterilerimizin greksinimlerini değil ödemelerini erteliyoruz” dedi.

Finansbank Kredi Kampanyası

Finansbank Kredi Kampanyası

QNB Finansbank, “Kredi Finansçıdan Alınır!” kampanyasıyla müşterilere günde 10 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL gereksinim kredisi sunuyor. Günde 10 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL gereksinim kredisi kullandıracak olan banka isteyen müşterisine taksit ödemelerine 3 ay sonra başlatacak. QNB Finansbank Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Enis Kurtoğlu, “Harcamaların yoğunlaştığı ve nakit gereksiniminin arttığı yeni sene döneminde ‘Kredi Finansçıdan Alınır!’ kampanyamızla, müşterileri günde 10 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL gereksinim kredisinden yararlanmaya çağrı ediyoruz üstelik müşterilere dilerlerse ödemelerine 3 ay sonra başlama fırsatı sunuyoruz” dedi.

Halkbank Kredi Kampanyası

Halkbank Kredi Kampanyası

Paraf’tan 100 TL ParafPara armağan: Paraf’ın Yılbaşı Kampanyası ile 1-31 Aralık tarihleri arasında vatan içi ve vatan dışı bütün banka POS’larından tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri her ikinci işlemde 20 TL ParafPara kazanıyor. Paraf ve Parafl y sahipleri İkinci, dördüncü, altıncı, sekizinci ve onuncu 100 TL ve üzeri işlemde 20 TL olmak üzere toplamda 100 TL’ye varan ParafPara kazanabiliyor.

İş Bankası Kredi Kampanyası

İş Bankası’nın ‘yeni sene’kampanyası ile tüketiciler yüzde 1.14’ten başlayan faizlerle kredi kullanabilecek. Her kanaldan başvurulabilen kredi başvurusuna yanıt hemen cep telefonundan alınıyor.