Bursa Teknik Üniversitesi İşçi Alımı

Bursa Teknik Üniversitesi yayınladığı iş ilanı ile işçi alımı gerçekletireceğini açıkladı

İş ilanları,bursa iş ilanları.Bursa Teknik Üniversitesi yayınladığı iş ilanı ile işçi alımı gerçekletireceğini açıkladı. Bursa Teknik Üniversitesi işçi alımı ilanı ile ilgili müracaat formu, müracaat tarihleri, müracaat şartları, müracaat tarihleri, son müracaat tarihi ve çoğu haberimiz devamında.

Bursa Teknik Üniversitesi yayınlamış bulunduğu ilan ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İlan kapsamında 1 adet bahçıvan ve 2 adet vücut işçisi alımı yapılacaktır. Bursa Teknik Üniversitesi işçi alımı ilanı ile ilgili müracaat formu, müracaat tarihleri ve müracaat şartları ile ilgili çeşitli ilan verileri haberimiz devamında yer almaktadır.

Bursa Teknik Üniversitesi İşçi Alımı İlanı 2017

Üniversitemiz Rektörlük Makamından alman Olura istinaden Park ve Bahçeler birimine, Üniversitemiz yeri eşkelerinin yeşil alanların bakımı amacıyla çalışanların yetersiz olması sebebiyle 90 gün (Eylül-Eki m-Kası m) aylarında 1 Adet Bahçıvan, 2 Adet Beden İşçisi Genel alımı yapılacaktır.

ALIMLARDA UYGULANACAK USÜL VE ESASLAR

Alınacak kampanya ve mevsimlik işçiler amacıyla, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulacaktır. Hükümlerine ideal olarak prosedür yapılacaktır. İşverenlerin elli ya da daha çok işçi çalıştırdıkları iş bölgelerinde çalıştırmaları gereken özürlü, eski hükümlü ve 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunun ek 1 inci maddesinin (B) fıkrası kapsamındaki terör mağduru çalıştırma oranının saptanmasına dair 8/3/2004 tarihli ve 2004/6976 sayılı Kararnamenin eki Karar’ın, 1/1/2005- 31/12/2005 tarihleri arasında da uygulanması; Çalışma ve Sosyal Emniyet Bakanlığının 14/1/2005 tarihli ve 02311 sayılı yazısı üzerine, 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı Kanunun 30 uncu maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 24/1/2005 tarihinde kararlaştırılmıştır.

Bu doğrultuda;

1- Alacağı işçi pozisyonu amacıyla lüzumlu kura çekimini Üniversitemiz kendi yapacaktır.

2- Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.

3- Bursa Teknik Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında, Noter huzurunda kura çekimi 28/07/2017

4- Üç Aylık Geçici İşçi statüsünde çalıştırılacaktır.

5- Ünıversitemiz Park ve Bahçeler biriminde, 01 Eylül 2017 tarihinde itibaren geçici işçi statüsünde 90 gün çalıştırılacak olan toplamda 3 işçidir.

6- Müracaat tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş olması gerekir.

7- En az ilköğretim mezunu olması gerekir.

Not: Durumuna ideal iş statüsünün yalnızca birine müracaat yapılabilecektir.

Bu yazımızda Bursa Teknik Üniversitesi işçi alımı ilanı ile ilgili çeşitli veriler verdik. Konu ile ilgili soru, problem ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.