Krediler

Türkiye’de süregelen bir şube ağına sahip olan Türkiye İş Bankası

Türkiye’de süregelen bir şube ağına sahip olan Türkiye İş Bankası, müşterilerinin anında müracaat yapabileceği ve bütün greksinimlerini anında karşılayabileceği Anında İhtiyaç Kredisi kampanyası düzenledi.

İşCep ve internet şubesi

İşCep ve internet şubesi ile anında ihtiyaç kredisi olanağı gerçekleştiren Türkiye İş Bankası, uygun vadeli ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor.

Anında kredi başvuruları

Anında kredi müracaatlarında 25 bin Türk Lirasına kadar finansman verilmektedir. Şubeye gidip kredi müracaatı yapan bireyler 25 bin Türk Lirasından daha yüksek meblağlarda kredi alabilmektedirler. Yüksek tutarlı gereksinim kredileri amacıyla ise teminat gösterilmesi gerekmektedir.

Kredi müracaatları 7 gün 24 saat yapılabilinmektedir. Bankanın müracaatları değerlendirmesi ve onaylaması halinde finansmanlar kişilerin vadesiz mevduat hesaplarına anında yatmaktadır. Faiz oranları yüzde 1,29 ve yüzde 1,39 olara belirlenmiştir. Dosya masrafı ödemeyenler yüzde 1,29 seviyesinda, ödeyenler ise yüzde 1,39 seviyesinda faiz ödemesi gerçekleştirmektedir.

Örneğin; 36 ay vadeli 10 bin Türk Lirası alan bir müşterinin dosya masrafı ödemesi halinde yapılan kredi faiz seviyesi yüzde 1,29 olurken, dosya masrafının ödenmemesi halinde yüzde 1,39’dur. Kredi taksitleri ise sırası ile 502 ve 506 Türk Lirası olmaktadır.

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 07.07.2017 tarihinde alttaki bağlantı aracılığı ile hesaplanmıştır.

http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/aninda-kredi/Sayfalar/aninda-kredi.aspx