Hızlı Kredi

Ne kadar acele kredi çıkarsa o kadar iyidir. Bugün bu bankaların listesine beraberce bakalım.

En Hızlı Kredi Veren Bankalar

Herhangi bir gereksinimiz karşısında paraya ihtiyaç duyduğumuzda ilk işimiz anında bir bankaya gitmek olur. Bu kredi amacıyla de en hızlı kredi veren bankayı ararız. Ne kadar acele kredi çıkarsa o kadar iyidir. Bugün bu bankaların listesine beraberce bakalım.

İş Bankası: Hızlı kredi adı altında müşterilerine, kredi olanağı yayınlayan İş Bankası, işcep programı ya da internet şubesi ile anında krediniz hazır. Çok kısa bir vakit içersinde müracaatnuz onaylanır ve direkt olarak hesabınıza yatar. Hem de SMS ile ve banka şubesine giderek de müracaat yapabilirsiniz. 25 bin TL’ye kadar kredi olanağı bulunmaktadır.

QNB Finansbank: enpara programı QNB Finansbank’ın uyguladığı bir sistemdir. Bu sistem ile şubesiz bankacılık hizmeti yayınlayan banka 30 bin TL’ye kadar bir oranda kredi verebilmekte ve 48 ay vade yapmaktadır. Bu imkanlardan yararlanmak amacıyla QNB Finansbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer müşteri değilseniz, internet üzerinden çok kısa bir vakitde müşteri olabilirsiniz.

Denizbank: Vakit kaybetmeden kredi çekmek istiyorsanız anında Denizbank kredi müracaatında bulunabilirsiniz. 48 aya kadar vadeyle ve 55 bin TL’ye kadar kredi vermektedir. Aylık faizleri %0.99 ile %1.59 arasında değişmektedir.

Akbank: hızlı kredi veren bankalardan biri olan Akbank, 7/24 Akbank direkt programı ile çok süratli şekilde kredi çekebilirsiniz.

TEB: Müşterilerine kefilsiz ve dosya masrafsız kredi olanağı sunmaktadır. CepteTeb ile hem internetten hem de mobil programından kredi müracaatında bulunabilirsiniz.

Odeabank: %1.24 ve %1.79 arasında değişen faizlerle lüzumsinim kredisi çekebilirsiniz. İster internet üzerinden dilerseniz banka şubesine giderek de müracaatte bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası: Müşterilerine komisyonsuz, dosya masrafsız ve kefilsiz bir şekilde kredi veren Yapı Kredi, Nuvo programı ile süratli bir şekilde kredi çekebilirsiniz.

ING Bank: Çok süratli büyüyen bir banka olan ING Bank, hem dosya masrafsız hem de kefilsiz kredi olanağı sunmaktadır. Aylık faizleri ise %0.99’dan başlayan oranlardadır. daha önceki yazılarımızda da yazmıştık. şahsa özel faiz seviyesi da sunulmaktadır.

Hızlı Kredi Veren Bankalar

Fibabanka: en hızlı kredi veren bankalar arasında olan Odeabank, masrafsız ve standart kredi tipleri ile kredi vermektedir.

Aktifbank: İnternet aracılığı ile müracaat yapılarak 48 aya varan vadelerle 25 bin TL’ye kadar kredi olanağı vardır.

Garanti Bankası: Yine internet üzerinden ya da banka şubesine giderek çok süratli kredi çekebileceğiniz bir bankadır.

HSBC: Acil Kredileriniz amacıyla internet ya da şubeden müracaat yapabilir, en kısa vakitde kredinizi alabilirsiniz. Başvuru sonucunuz onaylandığı takdirde lüzumlu evrakları hazırlayarak bankanın şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Tüm şunlar kredi notunuzun düşük bulunduğu hallerde geçerli değildir. Kredi notunuzu düzelterek müracaat yapabilirsiniz. Kredi notunuzu arttırmak amacıyla bankanızla görüşerek bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.