Acil Kredi

Kredi çekemiyorum diyen sicili sorunlu yurttaşların nakit para gereksinimlerinin acil olarak giderebilecekleri adresleri sayfamızda siz ihtiyaç sahipleri amacıyla yer verdik.

Acil kredi lazım

Esnaf ya da bireysel müşterilerin acil kredi greksinimlerini anında müracaat yaparak yanıt veren bankalar ve tekrar acil kredi lazım ama bankalar vermiyor, kredi çekemiyorum diyen sicili sorunlu yurttaşların nakit para gereksinimlerinin acil olarak giderebilecekleri adresleri sayfamızda siz ihtiyaç sahipleri amacıyla yer verdik.

Acil kredi lazım nasıl başvurabilirim?

Acil kredi lazım diyen bireysel ya da ticari esnaf eğer kredi notu normal seviyelerde ise işi sicili sorunlu olanlardan çok ama çok daha basitdır. Bu sayfamızda hem bankaların kara listesine girmiş sicili sorunlu olan esnaf ve bireysellerin nasıl kredi çekebilecekleri hemde bankalar ile her hangi bir problem şuana kadar yaşamamış olan yurttaşların basit kredi müracaat yapabilecekleri adresleri videosu ile beraber yer vereceğiz.

Kredi notu normal civarda olanlara acil kredi veren bankalar hangileridir?
Artık bubugünümüzde ve ülkemizde bankacılık sektörü o kadar ilerledi ki hafta sonları Kredi Veren Bankalar dahil bubugünümüzde etkinlik göstermektedir. Şayet kredi notunuz normal seviyelerde özetle daha evvelceki dönemler de bankalar ile her hangi bir kredi kartı ya da ihtiyaç , vasıta yada konut kredisi kullanınca ödemelerinizde problem çıkarmadı iseniz eğer bir çok bankadan acil kredi greksinimleriniz rahatlık ile karşılayabilirsiniz. Bu prosedürü yapar iken acil kredi lazım diyen ister kobi, esnaf ister ise bireysel vatandaşlara en büyük önerimiz büyük bankalara müracaat yapmalarıdır.

Yukarıda ki videoda bu tezi doğrular niteliğindedir. Peki acil kredi müracaatı nasıl yapılır?

İnternet üzerinden uygulanan acil kredi müracaatları

Daha Fazlası

Teknolojinin bundan sonra ceplere de girmesi ile beraber buna ayak uyduran bankalar acil kredi gereksinimi olan vatandaşlara hafta sonu dahil hizmet suna bilmek adına oluşturdukları emniyetilir İnternet sayfalarından kredi imkanları sunmaktadır. Hemen anında her banka ( genellikle özel bankalar ) bu olanağı sunmaktadır. Bu imkanları sunmak ile yetinmeyen bankalar tekrar akıllı telefon sahipleri amacıyla oluşturdukları mobil programlar ile daha süratli bir şekilde hizmet sunabilmektedir. Bu hizmeti en şekilde yayınlayan bankalar arasında bizce ilk sıra Akbank Direkt ve ardından CEPTETEP ve MobilDeniz gelmektedir. İnternet üzerinden acil kredi müracaatlarınızı İster bankaların İnternet üzerinden ister ise mobil programlarını indirerek anında sağlayabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden acil kredi müracaatı nasıl yapılır?

Kredi kullanmaya karar verdiğiniz banka amacıyla İnternet’ten acil kredi müracaatı yapabilmeniz amacıyla ilk olarak alakalı bankanın resmi internet sitesine girmeniz gerekmektedir. Mutlaka ana sayfasında kredi müracaatı adı altında bir bağlantı göreceksiniz. İlgili bağlantıyı tıkladıktan sonra ise açılan sayfada,

Üstteki gibi bir pencere açılacaktır. Her ne kadar da renkleri ve şekilleri farklılık gösterse de sizden istenilen TCN yani Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız akıllı ya da normal cep telefona ait numara ve sitenin emniyetilirği amacıyla emniyet kodunun alakalı alana girilmesidir. Bu müracaatlar genellikle acil kredi lazım diyenler amacıyla uygulanan müracaatlardır bu sebep ile kullanmak istediğiniz, kredinin sebebini sormazlar. Şayet vasıta ya da konut kredisi kullanacaksanız bunu tekrar bankanın ana sayfasında yer alan alakalı sekmeden sağlamanız gerekmektedir. Ön müracaatnuz sistemde yer alan kredi notunuz da ki dereceye göre değerlendirerek size otomatik bir yanıt verecektir. Gelen yanıtta yer alan limiti ve ödeme koşulunu kabul etmeniz durumdan acil kredi gereksiniminızı karşılayabilirsiniz.

Mobil programlar üzerinden acil kredi müracaatları nasıl yapılır?

Acil kredi başvurusu:Mobil program üzerinden acil kredi müracaatı yapabilmeniz amacıyla ilk olarak o bankaya ait olan mobil programlamayı akıllı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.Mobil sisteme girebilmeniz amacıyla ise banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Şayet banka müşterisi değilseniz dahil TCN ile de bir çok mobil programı ile girebilirsiniz. İster müşteri numaranız ister ise TCN ile giriş sağladığınız programda kesinlikle ama kesinlikle kredi müracaatı adlı bir sekme göreceksinizdir.Sol yandaki da ki resimde ki gibi. Başvur seçeneğini tıkladığınızda bu kez sizden İnternet’ten kredi müracaatı işlemlerindeki gibi kimlik verileri yerine size özel olarak daha evvelce tanımlanmış kredi limiti kredi faiz oranları ve aylık ödeme tutarını göreceksiniz. Sağ yandaki resimdeki gibi. Şayet bankanın size özel olarak yarattığı kredi mitini faiz ve aylık geri ödeme miktarlarını kabul ediyorsanız altta yer alan anında başvur seçeneğini tıklamanız yeteli olacaktır. Muhtemelen krediniz 5 ya da 10 dakika ya kadar sahip olunan hesabınıza aktarılacaktır. Bütün bu işlemler yukarıda da bildirdiğimiz gibi banka sicili temiz ve kredi notu sayısal sayısal değeri normal ve üstü olanlar amacıyladi ya peki kredi notu düşük olanlara Kredi Veren Bankalar var mıdır, varsa hangileridir? ne yapmalıdırlar?

Sicili sorunlu olanlara acil kredi greksinimlerini kimler giderir?

Bankalar ile işlemiş dönemlerde problem yaşamış ve meşru takibe düşmüş kişiler maalesef hiç bir bankadan kredi çekemezler! Bunun nedini ortak havuz olan Findeks kredi notunuzda ki sayısal sayısal değeri bütün bankaların görmesidir. Peki ne yapacaksınız? Ülkemizde bir çok emlak ve danışmanlık firmaları kredinizi biz çekelim siz ödeyin promosyonu ile müşteri aramakta ve kredi olanağı sunmaktadır. Daha çok Facebook ya da Twitter gibi sosyal ağlarda kendilerinin reklamını yapan bu firmalar emniyet konusu ile alakalı problem teşkil etmektedirler.