Bayram Kredisi Fırsatları

Bu senede bayram Kredilerinde faiz indirimleri beklenmektedir. Ramazan Bayramı’yla eş güdümlü düşen faizler önümüzdeki kurban bayramıyla da düşecek gibi gözüküyor.

Bu halde kredi kullanmak isteyen şahıslerinde bankaya bayram kredisi adına başvuru etmeleri gerekmektedir. Bankalar her sene bulunduğu gibi bayram Kredilerinde faiz indirimlerine gitmektedir. Bunun nedeni bayramda çok şahıs krediye ihtiyaç duyar. Genel olarak bayramda tatile gitmektedirler. Bazı bankalar bayramlarda %1 faiz oranının bile altına inmektedir. Bu faiz indirimleri amacıyla düşük faiz oranlarıyla bayram kredisi veren bankaları sizler amacıyla araştırdık.

Düşük Faizli Bayram Kredisi Veren Bankalar

İş Bankası: İş Bankası her vakit amacıyla tanınan ve kredi alma adına tercih edilebilecek bir bankadır. İş Bankası, Kurban Bayramı’nda günlük 6 TL taksitle 5.000 TL kredi vermektedir. Bu krediye son müracaat tarihi ise 20.09.2017 tarihidir. Bu krediden yararlanabilmek amacıyla İş Banaksı şubesine giderek ya da telefon vasıtasıyla müracaat yapmanız gerekmektedir.

Finansbank: Finansbank ülkemizde çok müşterisi olan ve itimat edilir bir bankadır. Müşterilerine sağladığı yardımlarla bilinmektedir. Finansbank da bayram kredisi veren bankalardandır. Kurban Bayramı kredi oranları ise %1,20’dir. Bankadan bu krediyi tahsil edebilmek amacıyla cep numarası ya da T.C kimlik numaranızla müracaat yapabilirsiniz.

Vakıfbank: Vakıfbank hepimizin bildiği gibi bir devlet bankasıdır. Bu bankada müşterilerine bayram kredisi sunmaktadır. Bayramlık ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan bankalardan biri olan Vakıfbank düşük faiz oranlarıyla da ilgi çekmektedir. Bu krediyi Vakıfbank’tan alabilmek istiyorsanız bilhassa şubeye gitmenizde yarar var. Bu gibi hallerde kendi inisiyatifini kullanarak daha iyi faiz oranları da sunabilen Vakıfbank sizlere de daha iyi oranlar sunacaktır. 36 ay vade fırsatıyla bayram kredisi vermektedir.

İNG Bank: İNG Bank başka bankalara göre biraz değişik bir strateji uygulamaktadır. Bayram kredisi imkanlarına erişebilmek amacıyla oturduğunuz yerden internete girerek müracaat yapabilirsiniz. En düşük faiz oranlarını da sunabilen İNG Bank’tan öneri almanızda yarar var. Bu banka sizlere oturduğunuz yerden müracaat imkanını ve onay gelirse krediyi temin etme hakkını verebilmektedir.

Akbank: Hepinizin de bildiği üzere Akbank ülkemizde konumunu almış ve kalitesinden taviz vermemiş bankalardan biridir. Müşteri adedi ve müşteri kitlesi de olabildiğince iyi seviyelerde olan Akbank Kurban Bayramı amacıyla kredi imkanlarını müşterileriyle buluşturmaktadır. Diğer bankalar gibi bu bankada detaylı faiz seviyesi indirimlerini vatandaşlara sunmaktadır. 375 TL taksitle 10.000 TL kurban kredisi vermekte olan Akbank’ın şubesine giderek detaylı verileri mesul şahıslardan öğrenebilirsiniz.

Denizbank: Denizbank, çok detaylı Kredi Kampanyalarıyla her vakit karşımıza çıkmaktadır. Bir kampanya olarak da Kurban Bayramı kredisi vermesidir. Denizbank %0,99 faiz oranlarıyla olabildiğince ilgi çekmektedir. Düşük faiz oranları yardımıyla olabildiğince müşteri kazanan Denizbank kredi üst limiti olarak 55.000 TL belirlemiştir. Ayrıntılı bulguyu bankayı arayarak ya da şubesine giderek alabilirsiniz.

Şekerbank: Tüm bayramlarda detaylı kredi imkanları yayınlayan Şekerbank, bu yılda faiz oranlarıyla ilgi çekmektedir. %1,29 faiz seviyesi olan bayram kredisini 10.000 TL amacıyla 24 ay vade ile eş güdümlü aylık ödeme olarak 502 TL, 30.000 TL bayram kredisi amacıyla 36 ay vade ile aylık ödeme olarak 1093 TL belirlemiştir.