Emekliye Promosyon Fırsatı Veren Bankalar

Günümüzde bankalar müşteri çekebilmek amacıyla türlü kampanyaları kullanmaktadır. Genellikle bu çekmek istediği müşteriler aylık sabit geliri olan ya da iyi gelirli vatandaşlardır.

Bankanın amacı bu şahıslari bünyesine alabilmek ve rastgele bir kredi ihtiyacında ya da bir finansman işleminde bankadan yararlanmasını sağlamaktır. Genel olarak bu tür sabit gelirli şahıslar ve yüksek gelirli şahıslar hem kredi ödemelerinde hem de kredi kartı ödemelerinde gecikmeler yaşamazlar. Bu halde bankayı mağduriyetten kurtarır.

Bankalar bu tür müşterileri her vakit baş tacı yapar ve her türlü kredi imkanlarını da bu müşterilere sunarlar. Bankalar amacıyla problem olan ve aşmak dilenen hal müşteri kitlesidir. Sabit gelirli müşterileri elde etme çabasında olan bütün bankalar müşteri çekebilmek amacıyla maaşlarını kendilerine yaşamış sabit gelirli emekli vatandaşlarımıza promosyon fırsatı vermektedir.

Bankalar sabit bir geliri olan ve her ay derli toplu olarak para girişi, çıkışı sağlayacak olan emekli yurttaşların maaşlarını kendilerine taşıması amacıyla promosyon teklifleriyle karşılarına çıkmaktadır. Maaşlarını promosyon fırsatı veren bir bankaya taşıyan emekliler ilk maaşlarında ek bir para alacaklardır.

Emekliye Promosyon Teklifleri

Emekli bireylerin maaşlarını kendilerine geçirmesi amacıyla bankaların tanıttığı promosyon teklifleri genel olarak 2 adet ufak altın ya da bir yarım altındır. Bunun yerine nakit para olarak 300 TL bir promosyon öneriyi yapan bankalarda vardır.

Emekli Promosyonları İçin Anlaşma Sağlayan Bankalar

Emekliye yapılacak olan promosyon ödemesi amacıyla devlet bankalarından Ziraat Bankası ve İş Bankası, SGK ile uyuşma sağlamış haldedır. Bu uyuşmalar en başta bu iki bankayla yapılsa da başka bankalarla da gelişen vakitlarda uyuşmalar sağlanacaktır. Birkaç tanesiyle bu uyuşmaların yapıldığı da konuşulmaktadır. SGK başkanının açıklaması ise; başka özel bankalarla da uyuşmaya hazırız. Bu açıklamayla eş güdümlü bütün özel bankalara da bu hususta yol açıldığı net olarak belirtilmiştir.

Emekli Maaşını Taşıyana Promosyon Veren Bankalar

  • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB): Bu banka, emekli maaşını kendisine taşıyan tüm vatandaşlara çoğu kampanya fırsatı vermektedir.
  • Akbank: Akbank hepimizin de bildiği üzere ülkemizde çoğu müşteriye sahip ve kalitesinden taviz vermemiş bir bankadır. Akbank bu fırsatında ise emekli maaşını kendisine taşıyan şahıslara 300 TL değerinde olan chip para fırsatını vermektedir.
  • Garanti Bankası: Ülkemizde en iyi ve en itimat edilir bankalar arasında yer alan Garanti Bankası her vakit amacıyla müşterilerine iyi teklifler sunmakta ve yardımcı olmaktadır. Emekli maaşlarını kendisine taşıyan vatandaşlara ise 1 çeyrek altın ve bir gram altın vermektedir.
  • İş Bankası: İş Bankası da ülkemizde çoğu bireyin prosedür yaptığı bankadır. Emekli maaşını taşıyan vatandaşlara 50 TL maxipuan fırsatını sunmaktadır.
  • Ziraat Bankası: Ziraat Bankası her vakit amacıyla ülkemizde en başarılı bankalardan biridir. Ziraat Bankası devlet bankası olarak da çoğu imkân sağlamaktadır. Bu banka emekli maaşını kendisine taşıyan vatandaşlara fırsatlarını sunmaktadır.
  • Denizbank: Emeklilere bonus kampanyaları yapmaktadır.
  • Finansbank: Emekli vatandaşlara çoğu imkândan faydalandırmaktadır. Emekli maaşını kendisine taşıyan tüm vatandaşlara Card Finans ile eş güdümlü 360 TL promosyon vermektedir.