Gelir Belgesiz Kredi

Gelir Belgesiz yok yalnız kredi çekmek istiyorsunuz işte bu makalemiz tam size göre.

Gelir belgeniz yok ve kredi çekmek istiyorsanız bu hususta birtakım bankaların müşterilerine tanıttığı gelir belgesiz kredi çekme imkanlarının bulunduğunu tanımlamak istiyoruz. Bu hususta bankaların müşterilerinden talep ettiği evrakları ve çekebilecekleri kredi tutarları ile ilgili bilgi verelim.

Konut kredisi, ,taşı kredisi, ihtiyaç kredisi, eğitim kredisi, tarım kredisi ve evlilik kredisi gibi çoğu kredi türünün bulunduğu bu bu günümüzde birtakım kullanıcıların bu kredi çeşitlerine müracaat esnasında yaşadığı birtakım problemler bulunmaktadır. Geliri olmamasına karşın kredi çekmek isteyen müşterilerin bulunduğu bubugünümüzde bankaların müşterilerine tanıttığı kredi türlerinden kredi çekme şansını verdiğini fakat birtakım şartlar tanıttığınu belirtmek istiyoruz.

Gelir Belgesi olmadan kredi çekerken istenilen belgeler

Kredi çekerken en çok ilgi edilen konunun kredi sicil notunuzun bulunduğunu bilmenizde yarar vardır. Kredi Sicil notunuz şayet yüksekse banka sizlerden gelir belgesi talep etmeden belli oranda kredi çekme olanağı sunacaktır. Bunun amacıyla şu belgeler ile bankaya giderek bu hususta bilgi alabilirsiniz.

C kimlik numaranızın yazılı bulunduğu Nüfus cüzdanınız ya da ehliyetiniz
Son 3 ay içersinde isminize ait olan bir faturanın aslı, bu faturaların rastgele bir fatura olması yeterli olacaktır
Esnaf olanlar amacıyla bağlı bulunduğunuz vergi dairesinin sizlere tanıttığı vergi kimlik numaranız
Çiftçilik ile uğraşanlar içersinde çiftçi olduklarını kanıt eden çiftçilik belgeleri
Son olarak ise kredi çekecek bireyin üzerine olan taşınmazların ya da başka kıymetli eşyaların belgeleri
Bu belgeleri bankaya götürdüğünüz vakit banka sizlere gelir belgeniz olmasa da kredi verme olanağı sunacaktır. Fakat burada oran olarak net bir rakam belirtmenin zor bulunduğunu ve bu yüzdende en sıhhatli rakamları bankalardan alabileceğinizi belirtmek istiyorum.

Gelir Belgesi olmadan Kredi Veren Bankalar

Akbank

Akbank’ın rastgele bir gelir belgesi olmayan müşterilerine tanıttığı bu hizmet kapsamında 20 Bin TL’Lik bir kredi verdiğini belirtmek istiyoruz. Genellikle bu kredi çeşidine müracaat gerçekleştirmek amacıyla bankanın mobil bankacılık hizmetini, internet bankacılığı hizmetini ya da şubelerini kullanabilirsiniz. Yukarıda bahsetmiş bulunduğumuz belgeler ile bankaya başvura da bulunarak kredi ile ilgili daha çeşitli bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası

Gelir Belgesi olmadan Kredi Veren Bankaların arasında İş Bankası’da gelmektedir. Fakat İş Bankasının burada müşterilerine tanıttığı bu hizmetten yararlanmak amacıyla Kredi Sicil notunuzun 1500 üzerinden olması gerekmektedir. Bunun amacıyla kredi sicil notunuz yüksek ise bankadan rastgele bir problem yaşamadan kredi çekme fırsatını bulmuş olursunuz.

ING Bank

ING Bank’da kullanıcılarına hemen ihtiyaç kredisi adı altında 3 Bin TL gelir belgesiz kredi olanağı sunmaktadır. Fakat başka lüzumsinim kredisi faiz civarlarına göre biraz daha yüksek faiz oranları yayınlayan ING Bank’tan bu hususta bilgi alabilmek amacıyla bankanın rastgele bir şubesine gitmeniz gerekecektir. Aksi halde banka sizlere bu hususta bir bilgi vermeyecektir.