Kolay Kredi

Bu Makalemizde Kolay Kredi Veren Bankalar,anında kredi,nasıl alınır gibi içerikler sunulmuştur.Kolay kredi almak okadarda zor değil.Hemen ve basit kredi alabilmek amacıyla yöntemler arıyorsanız doğru yerdesiniz.Sizler amacıyla derlediğimiz bu yazıda bir grup yöntemler ve basit Kredi Veren Bankalar ile ilgili size veriler vereceğiz.

Kolay Kredi Nasıl Alabilirim

Banka diye tanımladığımız vakit aklımıza ilk olarak borçlarımız,kredi kartlarımız ve sahip olunan Kredilerimiz gelir.Paraya gereksinimiz bulunduğu vakit ilk olarak başvurduğumuz yer bankalardır.Bu amaçla bankalar bizleri her vakit potansiyel müşteri olarak görür ve ona göre davranır.Sürekli sahip olunan müşterilerinden yararlanmak ve yeni müşterileri kazanmak amacıyla kampanyalar gerçekleştirmek amacıyla uğraşırlar.Bu amaçla de aralarında sıkı bir yarış vardır.Banka müşterileri pastasından en büyük payı alabilmek amacıyla kıyasıya bir rekabet içerisindedirler.

Hemen ve Kolay kredi nasıl alınır ?

Tüm bankalar kredi vermeden evvelce müşterisini tepeden tırnağa araştırır. Arada sırada miktarlar ufak bulunduğunda incelemeye girmeden kredi alınabilir.Özellikle birtakım şubeler kendi onayıyla kredi verebilir.Krediyi sunabilcek amacıyla kredi masrafı dahi almayan bankalar bulunmaktadır.

Kolay ve anında Kredi Veren Bankalardan ikisi TEB Bankası ve Denizbank olarak meydana çıkıyor. Bu bankaların en mühim özelliği SMS ile kredi verebiliyor olmasıdır. T.C. Kimlik numaranızı SMS ile gönderdikten sonra bankanın sizin başvurunuzu değerlendirmesini bekliyorsunuz.SMS neticesi ortalama 24 saat amacıyla da geliyor.SMS onayını aldığınız vakit %90 olasılıkla kredinizi aldınız demektir.Banka sizden bir grup evrakları isteyebilir.

TEB bankası kefil istemiyor ve gelir belgesi koşulu aramıyor.Bu basit kredinin miktarı ise 10000TL ile sınırlıdır.
Denizbank ise kredi limiti konusu ile ilgili biraz daha elastik davranıyor ve limitini 30000TL olarak koyuyor.TEB gibi kefil ya da maaş bordrosu yani gelir belgesi istemiyor.

Müşterinin talebi evrak ve bürokrasi ile uğraşmadan basitçe krediye ulaşmaktır.Bu amaçla bu bankalar tercih edilmektedir.Hızlı Kredi almak istiyorsanız kredi notunuzu her vakit yüksek tutmalısınız. Kredi notu düşük olan müşteriler hiç kredi çekemiyorlar. Veya çok düşük miktarlarda kredi limitlerine sahip oluyorlar.

Eğer kara listeye girdiyseniz mutlaka kredi alamazsınız. Bu tür hallerde yalnızca kefil bularak kredi almanız olası olabilir.Kefil olan şahıs de aynı vakitte krediyi kabul ettiği amacıyla bankalar basitçe kredi verecektir. Bazı bankalar gayrimenkullerinize ipotek yani rehin koyarak da kredi verebilmektedir.Sahip olduğunuz gayrimenkul üstünde Expertiz gerçekleştirdikten sonra banka size verebileceği kredi sayısını belirleyecektir.Expertiz ücreti sizden talep edilir.Ortalama 5 iş günü suretiyle de Expertsiz sonuçlanır.

Aklınıza takılan soruları yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.